Novinky

Děkujeme vám za vítězství v soutěži ShopRoku

Rok 2020 byl pro všechny hodně náročný, ale celý náš tým ukázal, že umí pořádně zabrat a i ty nejtěžší chvíle jsme společně zvládli. Důkazem a zároveň i odměnou za to je vítězství v e-shopařské soutěži ShopRoku, které je založeno na vašem hodnocení.

23.04.2021 2 minuty čtení

Děkujeme vám za vítězství v soutěži ShopRoku

Rok 2020 byl pro všechny hodně náročný, ale celý náš tým ukázal, že umí pořádně zabrat a i ty nejtěžší chvíle jsme společně zvládli. Důkazem a zároveň i odměnou za to je vítězství v e-shopařské soutěži ShopRoku, které je založeno na vašem hodnocení.

Spokojenost zákazníků se nikdy neomrzí

ShopRoku je prestižní soutěž, kterou vyhlašuje Heureka a zaměřuje se na hodnocení nejlepších e-shopů v českém e-commerce rybníčku. Umístění v soutěži odráží to, jak jste vy, zákazníci, spokojeni se službami e-shopu. A právě díky vám a vašim kladným hodnocením jsme v soutěži ulovili prvenství v podkategorii rybaření, ale i 3. příčku v hlavní kategorii hobby.

Děláme maximum pro radost z rybaření

Zakládáme si na tom, že je na nás spoleh a chceme, aby pro vás bylo rybaření radostí od začátku až do konce, tedy od výběru prutu až po rybu na háčku. Proto hrajeme fér, když napíšeme, že zboží máme skladem, opravdu to tak je. Díky tomu ho odesíláme do 24 hodin, a to i o víkendech. Prodáváme jen sortiment, který známe. S výběrem výbavičky vám vždy radí zkušení rybáři.

Vaše zpětná vazba je naším hnacím motorem

Moc vám děkujeme za podporu, ale i za hodnocení, která nám píšete. Jsou pro nás užitečnou zpětnou vazbou i hnacím motorem. Díky tomu jdeme s dobou a měníme se k vaší ještě větší spokojenosti.

Těšíme se na nové podněty a na další společný rok.

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR