Zveme vás na setkání s Jakubem Vágnerem
v největší rybářské prodejně v Čechách

Zveme vás na setkání s Jakubem Vágnerem v největší rybářské prodejně v Čechách

Akce již proběhla: Děkujeme za účast a doufáme, že jste si návštěvu Jakuba Vágnera užili stejně jako my!

Jakub Vágner na prodejně Chyť a pusť - autogramiáda

Jakub Vágner s týmem Chyť a pusť

Petrův zdar, 
srdečně vás zveme na jedinečnou předvánoční událost - autogramiádu s jedním z největších rybářských dobrodruhů, Jakubem Vágnerem! Přijďte se setkat s tímto zcestovalým loveckým expertem v naší oáze rybaření.

  • Datum: Čtvrtek, 14. prosince 2023
  • Čas: 15:00 - 18:00 hodin
  • Místo: Rybářské potřeby Chyť a Pusť, Plzeň

Odpočiňte si od vánočního shonu a přijďte na kus řeči s rybářem, který má zážitky z celého světa. Jakub Vágner bude připraven podělit se s vámi o své nejlepší rybářské příběhy, odpovídat na vaše otázky a samozřejmě rozdávat podpisy nejen do svých knih Jak Jakub potkal ryby a Jak ryby nedaly Jakubovi spát. Obě knihy u nás samozřejmě můžete zakoupit a při této příležitosti nechat podepsat.

Toto setkání je pro vás šance na sdílení radostí z rybaření a získání inspirace od jednoho z nejlepších. K dispozici bude také možnost zakoupit exkluzivní produkty a novinky ze světa rybaření.

Přijďte, těšíme se na vás!
Tým Chyť a pusť.

Kdo je Jakub Vágner?

Jakub Vágner - dobrodruh, cestovatel a nejznámější rybář v Čechách, jeden z nejuznávanější v Evropě. Je držitelem řady rekordů v lovu sladkovodních ryb. 

Točil ambiciózní rybářský pořad Fish Warrior, vysílaný televizní stanicí National Geographic Channel. Jakub vyvinul také řadu vlastních produktů zaměřených na lov sumců pod značkou Vagner fishing - k dostání v našem obchodě a na našem e-shopu.

Objevte značku Vagner Fishing

Vagner Fishing

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR