Novinky

LK Baits Nutrigo - nová dimenze návnad

NOVÁ DIMENZE NÁVNAD! NUTRIGO je vyráběno unikátní technologií za studena, kdy nedochází ke snižování kvality použitých ingrediencí. NUTRIGO se nedá s žádnou existující návnadou porovnávat, protože v sobě nese několikanásobnou sílu, někdy stačí jen pár kuliček, abyste u ryb vyvolaly potřebu se krmit.

11.03.2020 13 minut čtení

LK Baits Nutrigo - nová dimenze návnad

NOVÁ DIMENZE NÁVNAD! NUTRIGO je vyráběno unikátní technologií za studena, kdy nedochází ke snižování kvality použitých ingrediencí. NUTRIGO se nedá s žádnou existující návnadou porovnávat, protože v sobě nese několikanásobnou sílu, někdy stačí jen pár kuliček, abyste u ryb vyvolaly potřebu se krmit.

Výroba návnad a nástrah pro mě znamená něco, co mohu jen stěží popsat. Není snad den, kdy bych nepřemýšlel nad rybou a jejím požadavkem na příjem potravy, trávením a vším, co s tím souvisí. Z koníčku se stala práce, která mě velmi baví a možná i proto se kolikrát vydávám na cestu, která vede do neznáma, a snažím se na ní objevit něco nového. Výrobě návnad a nástrah se věnuji už více jak 20 let. Za tu dobu jsem poznal několik výjimečných surovin, které jsou pro ryby velmi lákavé. Většina úspěšných výrobků má vždy úzkou souvislost s přírodou, proto se většina zásadních ingrediencí destiluje a extrahuje přímo v naší laboratoři. Produkty LK Baits tak nesou známku originality, inovace a také kus našeho života. Jsem pyšný na náš vývojový tým, protože vnímat mé bláznivé nápady není jen tak pro každého. To musíte být více než rybářský blázen a fanatik. Martin Hájek, vedoucí naší výroby, je jeden z těch chlapíků, s kterým rád sdílím své myšlenky. Zdá se, že boilies je skutečně nejúspěšnější návnada a nástraha pro lov kaprů. Moc dobře si pamatuji na své začátky, kdy jsme na některých revírech používali boilies vůbec jako první. Pro nás to tehdy znamenalo, jako bychom objevili svět. Boilies chytalo neuvěřitelně! Ten rozdíl oproti jiným nástrahám byl skutečně markantní. Jenže jak šel čas, bylo potřeba zázračné navoněné kuličky vylepšovat rybími moučkami, přírodními aromaty, extrakty a dalšími ingrediencemi. Boom vývoje a výroby boilies ušel v krátkém čase neskutečně rozsáhlou cestu a dosahovat pravidelně dobrých výsledků, znamenalo používat kvalitnější a neokoukané ingredience. Dlouhá léta jsme pracovali na tom, abychom vyvinuli stabilní návnadu, která by byla v mnohém pro ryby úplně nová, atraktivnější a ve výsledku úspěšnější. Vím, je to troufalé a odvážné, ale přeci ten kdo nesní krásné sny, jako by nežil. Velmi dlouho držel vývojový tým LK Baits tajemství jménem NUTRIGO pod pokličkou a několik let jsme finální realizaci odkládali, protože tohle sousto bylo opravdu veliké! Věděli jsme, že máme v ruce komplexní návnadu, která může být úspěšnější než boilies a také může pěkně zahýbat nejedním rybářským revírem! Sloučit naše požadavky, všechny ty úžasné komponenty a ztvárnit je do jednoho produktu technologií, která jim nevezme kvalitu, byl téměř nereálný úkol, ale my se stále nechtěli vzdát našeho snu.

Musíme se přiznat, že vše okolo NUTRIGO v počátku přesahovalo naše technické ale, i finanční možnosti. NUTRIGO si vyžadovalo spoustu změn v naší výrobě, nových technologií, ale také neuvěřitelné množství času, které jsme potřebovali na různé testy, aby fungovalo podle našich představ. Čas plynul a každý rok jsme posouvali NUTRIGO o kousek dál a blížili se malými krůčky k našim reálným představám a kýženým zkušebním výsledkům. Nyní se píše rok 2020, kdy NUTRIGO dosáhlo našich představ a věříme, že v mnohém přesáhne atraktivitu a úspěšnost všech dostupných rybářských návnad na rybářském trhu!

Čerstvé patentky jsou důležitou surovinou pro výrobu NUTRIGO

Dámy a pánové, držte si pruty. NUTRIGO přichází!

 • Jeden kus NUTRIGO je až 50 x atraktivnější než jedna kulička kvalitního boilies, proto pro přilákání ryb stačí jen minimum návnad.
 • NUTRIGO obsahuje tekuté jádro s čistými přírodními výtažky.
 • NUTRIGO se nedá s žádnou existující návnadou porovnávat, protože v sobě nese několikanásobnou sílu, někdy stačí jen pár kuliček, abyste u ryb vyvolaly potřebu se krmit.
 • NUTRIGO můžete na menších revírech používat samostatně, ale kvůli vysoké pořizovací ceně můžete přidávat k Vašemu ověřenému krmení, čímž zvýšíte několikanásobně zájem o Vaše krmné místo.
 • Čím větší množství NUTRIGO použijete, tím více přírodních signálů vnesete do vodního prostředí a máte tak větší šanci rybu nalákat a docílit rychleji záběr.
 • Po přijmutí NUTRIGO rybou a narušením jednotlivých vrstev požerákovými zuby, pohybem a dýcháním ryby se z dýchacího aparátu začne uvolňovat a šířit potravní signál, který začne stimulovat další a další ryby.
 • Narušením vnějších vrstev zrychlujete reakci NUTRIGO (pro rychlejší účinek, můžete propíchnout několik návnad např. boilies jehlou nebo vrtáčkem).
 • Jednotlivé vrstvy spolu neustále reagují, proto NUTRIGO může měnit konzistenci, barvu i vůni.
 • Uvnitř NUTRIGO může docházet k reakcím a vpíjení se tekutiny do okolních vrstev až vylučování tekutiny na povrch návnady nebo ke změně viskozity.
 • Rozpustnost NUTRIGO je pozvolná a je odvislá od teploty a ataku ryb.
 • Průměr NUTRIGO není stabilní, ale pohybuje se od 22-24 mm.
 • 100% přírodní produkt s obsahem vysokého podílu extraktů, přírodních látek a aminokyselin, prosíme, skladujte nejlépe v temnu a chladu.

NUTRIGO Coco na začátku naší nové technologie, kde se používá drcený kokos

NUTRIGO je vyráběno unikátní technologií za studena, kdy nedochází ke snižování kvality použitých ingrediencí!

 

PLANKTON PLUMBERRY PEPER MANGO COCO BLOODWORM

Jemná nenápadná přírodní vůně planktonu s aplikovaným výtažkem dospělců buchanek a perlooček rozpuštěných do louhu bentických organismů vyskytujících se ve sladkovodním i mořském systému. Návnada s neskutečnou přírodní silou lákat ryby z velkých vzdáleností na Vaše krmné místo a favorit všude tam, kde se hojně vyskytují slávky, šneci, mušle a jiné organismy dna.

Všechny spadlé peckoviny a plody do vody jsou pro ryby lehce dostupnou potravou, kterou vyhledávají na základě přírodního signálu, který jsme aplikovali dovnitř této bomby! NUTRIGO Plumberry je neskutečným lákadlem pro kapry a amury.

Nikdo neví proč, ale pepř je historicky a statisticky nejlepším ostrým atraktantem všech dob a díky naší speciální technologii můžeme do návnad aplikovat koncentráty z nejlepších druhů pepře na světě. Při testech jsme byli doslova v šoku, jak kapři louskali jedno peprné NUTRIGO za druhým, aby se dostali k ostré tekutině.

Příchutě ovocných bází mají po celém světě nachytáno tisíce kaprů, ale co se stane, když do jedné návnady použijete skutečně vysoký koncentrát získaný z tropického ovoce, který ještě díky různé době těkavosti jednotlivých složek mění své aroma?  Tropická bomba vyšperkovaná jemným mangovým olejem je pro ryby něčím tak exkluzivním a novým, že jej můžete použít na všech typech revírů.

Energetická mléčná bomba vyrobená ze syrovátkového proteinu, čokolády, karamelu, extraktu Stévie cukerné a dalších ingrediencí. NUTRIGO Coco vysílá do vodního prostředí uhlohydrátový signál, který ryby vyhodnocují jako potřebný zdroj energie především v zimním období a před třením.

Pro široké spektrum sladkovodních ryb snad neexistuje větší pochoutka, než je živá patentka. V naší laboratoři získáváme šťávu a neodolatelný výluh z patentek, které díky naší speciální technologii aplikujeme do NUTRIGO a necháváme reagovat s dalšími důležitými ingrediencemi. NUTRIGO Bloodworm je ideální používat na všech revírech s bahnitým dnem, ale i na jiných lokalitách.

FISH ACTIV HNV PROFIL ENYZM PROCES ORGANIC NUTRIC
Vnější vrstva Nutrigo se po vhození do vody okamžitě aktivuje, začíná okolo nástrahy měnit chemo-signál a vylučuje do širokého okolí potravní informaci o nutričně bohaté potravě. Vedle přírodních ingrediencí, je do vrstvy FISH ACTIV použita speciální směska aminokyselin, která společně s atraktanty aktivuje čichové a chuťové buňky ryb. Speciálně vyvážená nutriční vrstva, která se do vodního prostředí pozvolna uvolňuje, tvoří pevnou kostru NUTRIGO a především tvoří nedílnou součást enzymatického procesu. HNV PROFIL je v závislosti na druhu složen pouze z těch nejlepších ingrediencí, jako jsou mléčné proteiny, bentos, plankton, výtažky z bylin, rybí extrakty a sacharidy. Tenká vrstva, která začíná reagovat až po určité době zrání a vytváří enzymatickou reakci uvnitř NUTRIGO, kde spouští přirozený signál, který ryby velmi dobře znají z přirozeného prostředí a vnímají ho jako lehce dostupnou nutričně bohatou potravu. Maximálně zrychluje proces trávení a aktivuje ryby k opakovanému příjmu NUTRIGO. Tekuté jádro vyrobené z přírodních látek, které ryby excitují prostřednictvím čichových i chuťových vjemů. ORGANIC NUTRIC se pomalu uvolňuje z nástrahy, čímž se NUTRIGO stává atraktivní po velmi dlouhou dobu. Po příjmu NUTRIGO rybou (narušení vrstev) dochází k okamžitému šíření signálu a aktivaci všech ryb v okolí!

 

 

Článek se týká produktů

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR