Novinky

Novinky od LK Baits

26.12.2009 3 minuty čtení

BOILIES Re Start – Wild Strawberry (LESNÍ JAHODA) a MUŠLE 
V rámci výstavy BVV 2009 jsem vyzpovídal svého obchodního partnera Lukáše Krásu - LK Baits,
k výrobku nových druhů boilies Re Start – Wild Strawberry (LESNÍ JAHODA). a MUŠLE mne sdělil, že se jedná o boilies vyrobené dle originální receptury firmy LK Baits, za použití osvědčených a odzkoušených směsí a komponentů, které byly testovány na svazových hodně navštěvovaných vodách a že se jedná o boilies, které vybočuje z řad "hotovek" nejen na Česko-slovenském trhu!


A v čem je tedy tak odlišné?
Ten kdo zná podtón umělých konzervantů z většiny hotovek,mne jistě dá za pravdu, že řada Re Start silně vybočuje z řady ostatních komerčních výrobků, od kterých se boilies Re Start Lesní jahoda a Mušle neliší pouze názvem, ale tím že je skutečnou okamžitou nástrahou i návnadou pro rybáře, kteří vyrážejí k vodě na krátké i dlouhodobé vycházky. O tom, že se nemusíte ostýchat si vzít tyto druhy boilies na dlouhodobé výpravy svědčí výživná hodnota boilies, stanovená akreditovanou laboratoří Českým institutem pod číslem 5665 už v roce 2007!

Boilie ReStart je složeno výlučně z plnohodnotných surovin a to zcela na přírodní bázi a má vyváženou nutriční hodnotu a nezkazí se Vám.

Re Start Wild Strawberry (Lesní jahoda) obsahuje mimo jiné . mixované sušené jahody, extrakt z ovoce, destilát lesní jahody, přírodní sladidlo N.H.D.C., C.L.O. Honey.

ReStart Mix MUŠLE obsahuje unikátní pastu z mixovaných mušlí zalitou Bacterií Septic, fermentovanými korýši a zaprášenou extraktem Green Lipped Mussel. To vše je zahuštěno enzymaticky upravenými rybími moučkami.
Z rozhovoru s Lukášem Krásou dále vyplynulo, že před uvedením na trh bylo boilies Re Start testováno na různých vodách po celém světě, přičemž nenechalo kapry chvíli v klidu a že na toto boilies bylo uloveno firemními testery velké množství ryb.

Pro příznivce firmy Chytapust.cz zpracoval Jaroslav Kučera

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR