Novinky

Tekutá potrava - All Amino Nutric

Doslova živou vodou nazvali tuto tekutinu rybáři, kteří tento výrobek z dílny LK Baits použili. Nepoužívají ji jen kapraři ale i plavačkáři. Velmi si ji oblíbili i závodníci na různých rybářských závodech. A v čem je All Amino Nutric tak vyjímečný? Jak se používá?

07.02.2011 3 minuty čtení

Tekutá potrava - All Amino Nutric

Doslova živou vodou nazvali tuto tekutinu rybáři, kteří tento výrobek z dílny LK Baits použili. Nepoužívají ji jen kapraři ale i plavačkáři. Velmi si ji oblíbili i závodníci na různých rybářských závodech. A v čem je All Amino Nutric tak vyjímečný? Jak se používá?

Doslova živou vodou nazvali tuto tekutinu rybáři, kteří tento výrobek z dílny LK Baits použili. Nepoužívají ji jen kapraři ale i plavačkáři. Velmi si ji oblíbili i závodníci na různých rybářských závodech. A v čem je All Amino Nutric tak vyjímečný?

Jak se používá?

All Amino Nutric je náš hlavní komponent při výrobě jakéhokoliv druhu krmení, který odchází z naší výrobny. Nechci se dlouze rozepisovat o jeho složení. Stejně bych nemohl prozradit vše. Jednoduše řečeno hlavním záměrem bylo vyrobit komponent, který bude rybám velmi blízký a přirozený. Logicky jsme se s MVDr. Stanislavem Červinkou a jinými specialisty zaměřili na životní start plůdku – malé rybičky. Každá z nich dle svého přirozeného reflexu okamžitě po rozplavání ví, jakou potravu má přijímat, aby přežila. Podobně to funguje po celý její život. A právě tento startující signál, vedle jiných důležitých komponentů, jsme namíchali do naší tekuté potravy! Po prvních testech nám bylo okamžitě jasné, že tento produkt musí tvořit základ veškerého krmení, dipů, komplexů, které odchází z naší výrobny. Nyní si All Amino Nutric oblíbilo tisíce rybářů i závodníků, kteří používají už jen tento komponent. Ano, už nepoužívají žádné dipy, boostery a jiné „tekuté potravy“, které jsou přeci jenom určené k lidské výživě.

All Amino Nutric se používá do směsí při přípravě boilie. Polovinu dávky nalijte do vajec a druhou polovinou přestříkejte boilie těsně před zamražením. All Amino Nutric se mrazem do boilie pěkně „vpije“. All Amino Nutric se dá využívat k přelévaní jakéhokoli boilie i těsně před samotnou rybařinou. Tekutina povrch kuličky pěkně „naleptá“ a Váš boilie se tak pro kapry stane velmi atraktivní. Čím déle necháte All Amino Nutric na boilie působit, tím logicky budete z kuliček pod vodou vysílat rybám intenzivnější potravní signál. Garantuji Vám, že své nástrahy nemůžete lépe oživit.

All Amino Nutric nerozpouští PVA materiály a tak pro Ty, kteří si upravují pelety např. do PVA punčoch je ideálním přípravkem. Do vody pak vhodíte doslova atraktivní bombu! U All Amino Nutricu jsme shledali ještě jednu zajímavou vlastnost. Rybáři, kteří s ním přelijí mražené boilie, prodlouží jejich dobu trvanlivosti a nemusí se obávat, že se jim na delších výpravách boilie znehodnotí.

- Okamžitá reakce
- Variabilní použití (Doporučené dávkování neomezeno)
- Nejúčinnější startér
- Nerozpouští PVA materiály 
- Prodlužuje dobu trvanlivosti


 

 


Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR