0 Kč 0

V košíku nemáte prozatím žádné zboží.

Jaroslav
Kučera
Srdcová záležitost

Ve zkratce z výstavy For Fishing 2010

Naposledy nakoupili

David K. před 11 minutami
Nikl Boilies Kill Krill Atrakt
Kateřina S. před 17 minutami
Nikl Method mix Devill Krill 3kg

Nikl Method mix Devill Krill 3kg

U dodavatele 440 Kč
ROMAN P. před 19 minutami
Awa-S Vlasec Ion Power Reflector Carp 600m
Josef K. před 29 minutami
Fox Vlasec Exocet Mono Trans Khaki 1000m
Vloženo 30.01.2010 - Autor: Martin Poslední
Ve zkratce z výstavy For Fishing 2010

V rámci pořádané výstavy For Fishing v Praze Letňanech ve dnech 28 – 31. ledna 2010


 

 

V rámci pořádané výstavy For Fishing v Praze Letňanech ve dnech 28 – 31. ledna 2010, jsem navštívil jako v loňském roce v prodejní expozici mého obchodního partnera pana Lukáše Krásu, majitele firmy LK baits a jeho tým spolupracovníků. Že se jedná o renomovanou českou firmu zabývající se výrobou rybářských návnad a nástrah, dobře známou v podvědomí rybářů v České republice, ale i v mnoha zemích Evropy, vám nemusím nijak podrobněji předesílat. Jako novinku pro rok 2010 firma rozšířila výrobu boilies řady Re-strart o řadu Top Re-start v  několika dalších příchutích a také počala vyrábět toto velice úspěšné boilies ve velikosti o průměru 12 mm. Patrně by zde nebyl problém vyjmenovat všechny novinky, ale ke kompletnímu sortimentu nástrah byl pro rok 2010 zpracován velice zdařilý katalog, který je v současné době k dispozici u všech prodejců produktů firmy LK baits., viz obr. 1 - 2.

Dále jste zcela jistě slyšeli o úspěších kterých bylo dosaženo přibalováním nástrah obalovacím těstem, obr. č. 3  rovněž jste se s těmito obdobnými  těsty na prodejních pultech ostatních vystavovatelů již setkali, ale patrně nikdo jiný než LK baits vám veřejně nedemonstroval průběh rozpadu a funkčnost použitých obalovacích těst.  obr. č. 4 - 6.

Kdož jste navštívili výstavu, viděli jste patrně na prodejním pultu expozice výrobků LK baits, několik sklenic s vodou, které obsahovaly vždy jednu montáž s nastraženým Pop-up boiliesem, nebo kombinací Pop-up s neplovoucím boiliesem   Kdo by se domníval, že je takto prezentováno možné nastražení Pop-up, nebyl zase tak vzdálen od pravdy, ale ta hlavní demonstrovaná vychytávka spočívá v demonstraci účinnosti a rozpadu obalovacího těsta a následného chování nastraženého pop up boiliesu.

Tedy obrázek č. 4 vám fakticky ukazuje nastraženou pop up kuličku na boiliesové montáži, která je „přibalena“ obalovacím těstem firmy LK baits, po náhozu či zavezení. Obrázek č. 5 demonstruje rozpad obalovacího těsta a následné uvolnění atraktorů, barviva a partiklu do okolí pop-up na lovném místě. Na obrázku č 6 je zřetelně vidět okolí pop-up, kde se na dně sklenice, na ze štěrku stimulovaném dně, nachází vrstva pocházející z obalovacího těsta a nad ním se vznáší nastražený Pop-up, čímž je v praxi několika násobně zvýšena účinnost této nástrahy. Obdobným způsobem se obalovací těsto používá k zatraktivnění klasického boilies nebo i jiných nástrah.

Patrně by na pultu vynikala ještě jedna sklenice, kde by byl demonstrován záběr ryby, ale bohužel nebylo v silách pana Krásy takovou rybu, která by naše požadavky beze zbytku splnila, opatřit, ale to by zase tato metoda pozbyla svého kouzla z rybolovu, když by každý dopředu věděl, jak vše včetně záběru dopadne.

Další podrobné informace naleznete na stránkách www.chytapust.cz  a na stránkách www.lkbaits.cz . V neposlední řadě budou pořádány besedy s Lukášem Krásou a jeho testery, při nichž bude k dispozici pro zájemce kompletní sortiment výrobků.

 

Martin Poslední - 30.1.2010

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR