Novinky

Z posezení s Lukášem Krásou a jeho kamarády

Dne 6.2. 2010 proběhlo v sokolovně ve Vejprnicích dlouho očekávané a do předu avízované posezení s majitelem firmy LK Baits...

11.02.2010 3 minuty čtení

Z posezení s Lukášem Krásou a jeho kamarády

Dne 6.2. 2010 proběhlo v sokolovně ve Vejprnicích dlouho očekávané a do předu avízované posezení s majitelem firmy LK Baits...

Z posezení s Lukášem Krásou a jeho testery
 
Dne 6.2. 2010 proběhlo v sokolovně ve Vejprnicích dlouho očekávané a do předu avízované posezení s majitelem firmy LK Baits panem Lukášem Krásou a jeho kamarády pod záštitou firmy www.chytapust.cz potažmo jejích majitelů  Martina Posledního a Jardy Kučery za vydatného přispění provozovatele restaurace Sokolovna, v Sokolské ul. 621, vedle fotbalového hřiště. Sál a klubovna poskytla pro účastníky setkání zajímavé, až téměř komorní prostředí v němž Lukáš Krása přítomné seznámil formou besedy se svým rybářským životem, se způsoby úspěšného rybolovu, se svojí  vizí v chodu firmy v souvislosti s dalšími výrobky a novinkami pro rok 2010.
 
Zároveň v průběhu besedy dal možnost účastníkům, aby se rovnou ptali na témata, které potřebovali objasnit a zároveň jim formou diskuze odpovídal. Mám za to, že takto zvolená forma besedy uspokojila každého ze účastněných. Rovněž  příspěvek testerů firmy LK baits byl hodnotný, zejména v souvislosti s novinkami v oblasti pop-up a boilies řady Top Re start a Re Start. Rovněž mnozí účastníci besedy využili možnosti a zakoupili si přímo na místě v klubovně zde vystavené výrobky LK baits, kde největší zájem byl o mini boilies 12 mm řady Re start, zejména o Lesní jahodu, Mušli, Banán, Cass 07 Pineaple. Rovněž obalovací těsta nezůstaly bez povšimnutí. K mému překvapení poměrně velká část lidí využila možnosti a zakoupila si zde knížku Kapří tajemství od Lukáše Krásy, který ji posléze zájemcům podepsal i se svým věnováním.
 
V závěru besedy ještě na mé přání seznámil besedníky se zde jím vystaveným prutem Retro „BAMBOO“, který byl postaven předním českým stavěčem prutů panem Michalem Studeným dle požadavků Lukáše Krásy a jeho testerů. Svým vzhledem na první pohled osloví patrně každého z nás, kdož jsme zažili socialismus a začínali jsme se žlutým proutkem s navijákem Rex. Pochopitelně prut má s oním původním prutem společnou  akorát barevnou podobu, ale proto to sem neuvádím, ale proto, že stále čteme na Mrku různé mýty o dalekém nahazování a že právě tento model bude použit letos při další akci Českomoravského kaprařského spolku Carp Rod Casting, který se bude konat dne 3.4. 2010 na dostihovém závodišti v Kladrubech nad Labem, kde LK Baits a www.chytapust.cz  jsou mimochodem jedněma z hlavních sponzorů akce a aby účastníci besedy věděli, o čem si vlastně čtou.
 
Myslím si, že beseda proběhla v přátelském duchu, že si každý ze zúčastněných přišel na své, rovněž Lk baits v čele s Lukášem, zde zanechal ten nejlepší dojem a že i v příštím roce se na Plzeňsko opět rádi vrátí. 
 
Pro www.Chytapust.cz zpracoval Jirka Voříšek

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR