0 Kč 0

V košíku nemáte prozatím žádné zboží.

Jaroslav
Kučera
Srdcová záležitost

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit X.

Naposledy nakoupili

Martin M. před 22 minutami
Happy Job Souprava Walis Camou 3D
Michal V. před 34 minutami
R-Spekt Voňavka do auta aromatická R-Spekt Carp
Milan K. před 36 minutami
Awa-S Vlasec Ion Power Reflector Carp 600m
Jana T. před 42 minutami
Spomb Zakrmovací raketa - bílá
Vloženo 26.10.2017 - Autor: Martin Poslední
Hobby fishing s Chyť a Pusť - Richard se učí rybařit X.

Jarda Kučera si po operaci udělal ze svého houseboatu soukromé lázně, a společně s fenkou Majou opět předávají své rybářské zkušenosti Richardovi. Ten už, po několika výpravách k vodě, pomalu praktikuje to, co od Jardy odkoukal a jde na něm vidět dávka jistoty. Podaří se dneska Ríšovi ulovit kapra? Šance jsou vysoké, ryby se totiž zásobují na zimu.  


Nástraha špatně položená, jako by nebyla

Pruty Eos od Foxe už jsou připravené, stačí namíchat krmné koule Chilli Robin Red s pár dalšími ovocnými dobrotami, navléct nástrahu a vyrazit na loďku. Dno je na Orlíku plné překážek, proto je na místě zvolit šokový vlasec s průměrem 0,5 mm. Jarda díky echolotu upřesňuje polohu loďky přesně nad lavici, která Orlíkem vede napříč, aby položil nástrahu pomocí kamene do hloubky cca 15 m. Důležité je, aby si Richard pohlídal, že po položení nástrahy povede vlasec přímo zpět ke stojanu. Kdyby koncová montáž vedla kolem překážky, ryba by ji při záběru s velkou pravděpodobností někde zařízla.

Nástraha je přesně tam, kde ji kluci chtěli. Richard ještě připevní swinger a zbývá jen čekat, až si nějaký kapr nabídne. A taky že nabídl. Zběsilé pípání hlásí záběr a kluci rychle usedají zpět do loďky. Výsledkem je krásný šupináč, odhadem tak 2,5 kilo. Stokrát více ale váží radost, která sála jak z Ríši, tak z Jardy. Na břehu rybu čeká měkoučká podložka, aby nespadla na ostré kameny. Jarda kaprovi zkušeně vytahuje háček z huby a Ríša s nadšením v očích pózuje na fotku. Povedlo se! Nakonec rybu vrací vodě a nespouští ji z očí, dokud je v dohlednu…. Tak zase někdy, ahoj.

Komentáře ke článku (2)

Přidat příspěvek
Vloženo 27.11.2017 10:18:53 od laco

jenom zpracování swingru /řemeslné/ je velmi špatné a je tak stále prodáván mně přesvědčilo video ze záběru"odepni RUČNĚ vlasec od swingru"Musíte si ho doma převrtat aby jste mohl bez problémů zasekávat bez přetržení vlasce a swingr se sám otevřel.

Vloženo 27.11.2017 10:27:49 od laco

omlouvám se nikoliv řemeslné ale konstrukční...


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR