Stanislav OdvárkaExpedují v den objednání
Kategorie

3 videa s rybářskými kousky, které mají blízko k rekordům

Naposledy nakoupili

Petr L. před 20 minutami
Gaby Polštář Štika obecná - 80 cm
Tomáš K. před 21 minutami
Delphin Taška Area CARRY Carpath XL

Delphin Taška Area CARRY Carpath XL

Zboží u dodavatele 799 Kč 888 Kč
Markéta C. před 23 minutami
R-Spekt Tričko Carper černé
Martin H. před 24 minutami
Mikbaits Boilie Gangster

Mikbaits Boilie Gangster

Skladem 480 Kč
Vloženo 04.12.2014 - Autor: Jakub Kučera
3 videa s rybářskými kousky, které mají blízko k rekordům

Kdo by nechtěl chytit tu největší rybu? Vsadíme se, že si pečlivě zapisujete největší dosažené úlovky a chcete pokořit světový rekord… To by bylo fajn, ne? Podívejte se na 3 videa, kdy se povedlo milovníkům rybaření vylovit parádní kousky nebo prostě jen kousky, za to v neuvěřitelném čase či neuvěřitelným způsobem. Trumfli byste je?


Téměř na světový rekord

Až tam zamířil jeden z nadšených rybářů. Místo automobilu přijel na sněžném skútru a neusadil se na břeh, ale zůstal stát uprostřed jezera. Udělal díru do ledu a místo prutu nahodil proutek. Čekání na monstrózní úlovek je v takové zimě nekonečné. A pak konečně něco pořádně zabere! Na vzduch se rybě ale evidentně nechce. Leckomu by prosvištěla hlavou myšlenka, jestli to vůbec stojí za to – mrznout, skoro 8 minut lákat rybu ven… A kdo ví, co z toho nakonec bude? A pak, když už zázrak příliš nečekáte, hrdina videa vytáhne obřího pstruha s mírou 111 cm. To je překvapení!

 

Úlovek v rekordním čase

Sedíte už několik hodin u vody, máte nahozeno a čekáte. A čekáte a čekáte. A ryby neberou a neberou. Nedůvěřivě si prohlížíte hladinu i prut. A nakonec se zvednete a odcházíte s prázdnou. Že jste radši nezůstali v posteli. Stává se vám to? Pak se možná raději nedívejte na video, jehož hlavním hrdinou je čtyřletý hoch z New Hampshire. Odlehčený rituální tanec a zpěv, nahození… A za několik vteřin po mole skotačí nejen hošík, ale i jeho úlovek. Malý, ale úlovek! A co se v mládí naučíš…

 

Rybář na silnici. A ne ledajaký!

Psí úlovky se pravděpodobně do žádných rybářských rekordů nepočítají, ale kdyby ano, tenhle statný čtyřnohý fešák by byl asi jedním z nejlepších na světě. Jsou povodně. Silnice je zalitá vodou a na hladině i nad ní sebou mrskají ryby. Psí instinkty velí tak jasně – chytit si luxusní potravu, když se mu sama promenáduje přímo před čumákem! Možná si myslíte, že pes nakonec chytil rybičku, která ani nestála za řeč a byla tak na jedno, maximálně dvě sousta. Tak to budete po zhlédnutí tohoto videa asi hodně překvapení!

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


2018 Chyť a pusť· Technicky zajišťuje: Simplia s.r.o.· Design a UX: Petr Široký

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR