Největší faily rybářů všech dob! Vtipná videa uvnitř

Vloženo 24.11.2014 - Autor: Jakub Kučera

Největší faily rybářů všech dob! Vtipná videa uvnitř

Rybaření je sice na první pohled docela bezpečná záliba, ale na druhou stranu – stát se může kdykoli cokoli. Podívejte se na čtyři vybraná videa a nebudete se stačit divit, co všechno se dá při rybaření zažít!


Výběr toho nejvtipnějšího z rybaření

O tom, že rybaření někdy může i pěkně bolet, se přesvědčili všichni rybáři účinkující v této pětiminutové velkolepé kompilaci pádů a nehod. Teď se můžete přesvědčit i vy!
 Nohy podkluzují, voda vás táhne s sebou nebo vám parťák spadne za jízdy ze člunu. A už jste někdy viděli rybářku, která vytahuje rybu a křičí u toho strachy

 

Mrštné rybky a skvělí společníci rybářů

Tyhle rybičky jsou tak mrštné, že jakmile se chvíli nesoustředíte, najednou je prostě v rukou ani v síti nemáte. A už jste měli při svých rybářských chvilkách plný člun vody nebo tak luxusní společnost, jako rybář na konci první minuty tohoto videa?

Když se rybář naštve a na návnadě si smlsne pták

Někdy nezbývá, než si dojít pro rybu do vody, ba co víc – rovnou po hlavě. Jiní zase loví v ledu a zjišťují, že se rybám nad led ani trochu nechce. Někdy vám zase návnadu ještě ve vzduchu vyfoukne opeřenec, nebo dlouze vytahujete rybu v síti několik metrů na molo a ona vám spadne do vody, když už ji skoro svíráte v rukách. Rybáře, který vzteky zláme vlastní prut, asi také jen tak neuvidíte. Všechno ale můžete zhlédnout na tomto videu a pořádně se zasmát!  

Ryby vrací úder!

Jestli jste si mysleli, že to jediné, na co se ryba zmůže, je zběsilé máchání ploutví, jste na omylu. Rybáři v této kompilaci o tom vědí své a nebýt videa, málokdo by jim asi uvěřil, jak perný měli lov. Nebo už jste si se svým úlovkem někdy zaplavali?Komentáře ke článku (0)


Přidat příspěvek

Zatím žádné názory