Jakub KučeraVždy rád poradím
Kategorie

Rybářské faily roku 2016

Naposledy nakoupili

Jaroslav Š. před 11 minutami
Giants Fishing Hlásič Bite Alarm TRS (12V Baterie) AKCE 1+1!
Milada B. před 12 minutami
NGT Taška QuickFish Green Carryall
Miloslav K. před 14 minutami
Mivardi Pouzdro na kaprové pruty CamoCODE 215
Jaroslav P. před 27 minutami
Giants Fishing Přístřešek Oval Umbrella 60
Vloženo 06.01.2017 - Autor: Martin Poslední
Rybářské faily roku 2016

Rok 2016 je za námi, utekl jako voda a byl plný rybářských úspěchů a chvílí strávených u vody. Důkazem toho jste vy sami, naši čtenáři, zákazníci a fanoušci, kteří na Facebook posíláte soutěžní fotky svých úlovků, a není jich zrovna málo. Některé z vás dokonce vaši šupináči dovedli až k výhře hodnotných cen. Ne každému se ale vždy daří a my se tentokrát chceme obrátit za tím, co se v roce 2016 nepovedlo. Někomu to může přijít k pláči, někomu k smíchu, jednoznačně to jsou ale pravé rybářské faily, ze kterých bychom se měli poučit.


Když se nedaří

Občas prostě můžeme mít den blbec a ne vše vyjde tak, jak si to představujeme. Někdy je to náhoda, ale jak můžete vidět v následujícím videu, někdy si za to můžeme sami. Naštěstí nás tyhle zážitky nestojí skoro nic, až na ztracené úlovky, prasklé pruty nebo zmáčené oblečení. Bezpečnost by ale měla být při rybaření na prvním místě.

Když už tuhne krev v žilách

Rok 2016 nabídl rybářům taky dost šokující momenty. Některé z nich se podařilo natočit na kameru a trochu se z nich tají dech. Třeba když vám úlovek přímo před očima ukradne žralok. To se stalo dívce v Jižní Karolíně.

Velkou smůlu měl také rybář z Peru, kterému se nevyplatila snaha vytáhnout obří rybu na břeh úplně sám. Obličej na cimpr campr za to určitě nestál.

Někdy se role taky mohou prohodit a lovcem se stane vodní tvor. Had nebo hroch – obojí mohlo skončit velmi špatně. V našich podmínkách je pravděpodobnost takových situací velmi malá, pokud se ale vydáte za exotikou a budete chtít někde nahodit, dávejte si sakra velkého bacha. :-)

No nezbývá než vám přát hromadu štěstí, protože toho je u vody potřeba opravdu mnoho. Nejen štěstí něco ulovit, ale taky se z výletu dostat celý zase domů. Úspěšný rok 2017 bez úrazů přejeme!

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


2018 Chyť a pusť· Technicky zajišťuje: Simplia s.r.o.· Design a UX: Petr Široký

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR

arrow banner-prepinani-kruh cart desktop-vyhledavani detail-kategorie-dalsi detail-video drobeckova-navigace-sipka hlavicka-kosik hlavicka-menu-sipka hlavicka-uzivatel kategorie-filtry-tahlo-vnitrek kategorie-filtry-vnitrek-posuvnik kategorie-filtry-zrusit kategorie-stitky-novinka-okraj kategorie-stitky-novinka-pozadi kategorie-stitky-sleva-okraj kategorie-stitky-sleva-pozadi kategorie-stitky-video-okraj kategorie-stitky-video-pozadi kategorie-zobrazit-dalsi kosik-hvezdicka kosik-kroky-sipka-velka kosik-minus kosik-plus kosik-zrusit mate-dotaz-mobil mate-dotaz-zeleny-vnitrek mobil-detail-dotaz mobil-detail-kalkulacka mobil-hlavicka-menu mobil-hlavicka-menu-sipka mobil-stitky-akce mobil-stitky-novinka mobil-stitky-sleva mobil-stitky-varianty objednavka-telefon oblibene-popruh-okraj oblibene-srdce paticka-mailing paticka-prodejna-email paticka-prodejna-telefon paticka-vyhody-darek paticka-vyhody-dnes-objednate paticka-vyhody-doprava paticka-vyhody-garance paticka-vyhody-prodejna paticka-vyhody-splatky paticka-youtube paticka-zaskrtnuti-male paticky-instagram prepinani-meny-zrusit rozbalovaci-menu-vyrobci rozbalovaci-menu-zbozi-v-akci sipka-mala-tucna sipka-mala-vpravo sipka-velka-dolu sipka-velka-vpravo skladem-zaskrtnuti splatky-displej splatky-kalkulacka truck user zoom