0 Kč 0

V košíku nemáte prozatím žádné zboží.

Jaromír
Dufek
Legendou se stáváš

Rybářské faily roku 2016

Naposledy nakoupili

Jakub O. před 16 minutami
Prologic Hrazdy s vidličkami Goalpost kit 2 rods
Vlaďka F. před 27 minutami
Chyť a pusť Dárkový poukaz 1000 Kč
Lukáš R. před 27 minutami
Mikbaits Boilie MultiMiX Classic boilie 4kg
Josef Š. před 27 minutami
Prologic Termo Oblek HighGrade Thermo Suit
Vloženo 06.01.2017 - Autor: Martin Poslední
Rybářské faily roku 2016

Rok 2016 je za námi, utekl jako voda a byl plný rybářských úspěchů a chvílí strávených u vody. Důkazem toho jste vy sami, naši čtenáři, zákazníci a fanoušci, kteří na Facebook posíláte soutěžní fotky svých úlovků, a není jich zrovna málo. Některé z vás dokonce vaši šupináči dovedli až k výhře hodnotných cen. Ne každému se ale vždy daří a my se tentokrát chceme obrátit za tím, co se v roce 2016 nepovedlo. Někomu to může přijít k pláči, někomu k smíchu, jednoznačně to jsou ale pravé rybářské faily, ze kterých bychom se měli poučit.


Když se nedaří

Občas prostě můžeme mít den blbec a ne vše vyjde tak, jak si to představujeme. Někdy je to náhoda, ale jak můžete vidět v následujícím videu, někdy si za to můžeme sami. Naštěstí nás tyhle zážitky nestojí skoro nic, až na ztracené úlovky, prasklé pruty nebo zmáčené oblečení. Bezpečnost by ale měla být při rybaření na prvním místě.

Když už tuhne krev v žilách

Rok 2016 nabídl rybářům taky dost šokující momenty. Některé z nich se podařilo natočit na kameru a trochu se z nich tají dech. Třeba když vám úlovek přímo před očima ukradne žralok. To se stalo dívce v Jižní Karolíně.

Velkou smůlu měl také rybář z Peru, kterému se nevyplatila snaha vytáhnout obří rybu na břeh úplně sám. Obličej na cimpr campr za to určitě nestál.

Někdy se role taky mohou prohodit a lovcem se stane vodní tvor. Had nebo hroch – obojí mohlo skončit velmi špatně. V našich podmínkách je pravděpodobnost takových situací velmi malá, pokud se ale vydáte za exotikou a budete chtít někde nahodit, dávejte si sakra velkého bacha. :-)

No nezbývá než vám přát hromadu štěstí, protože toho je u vody potřeba opravdu mnoho. Nejen štěstí něco ulovit, ale taky se z výletu dostat celý zase domů. Úspěšný rok 2017 bez úrazů přejeme!

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR