Zábava a inspirace

Rybářské simulátory jsou jasně nejlepší

Když počasí rybaření nepřeje, pak nezoufejte. Chytat ryby můžete i na obrazovkách. Online her s rybářskou tematikou je totiž na internetu nespočet. Některé jsou méně vydařené, některé více. Ovšem všechny spojuje cíl hry a tím je - ulovit rybu.

13.02.2015 3 minuty čtení

Rybářské simulátory jsou jasně nejlepší

Když počasí rybaření nepřeje, pak nezoufejte. Chytat ryby můžete i na obrazovkách. Online her s rybářskou tematikou je totiž na internetu nespočet. Některé jsou méně vydařené, některé více. Ovšem všechny spojuje cíl hry a tím je - ulovit rybu.

Na výběr máte z několika druhů her. Propadnout kouzlu můžete buď online hrám, popřípadě hrám na facebooku, nebo počítačovým hrám, které si koupíte.

Online hry

Hry s rybářskou tématikou, které jsou dostupné online na internetu, nejsou většinou valné kvality. Spíš by se dalo říci, že tyto online hry cílí především na děti nebo začátečníky, kteří o rybaření teprve uvažují. Typickým příkladem tomu je například hra Fishing Champion, Lake Fishing, Go Fishing nebo Best Fishing.

Rozhodně nečekejte žádnou velkou strategii, jak ulovit největší rybu. Ovšem alespoň u těchto her pomyslně nahodíte, což některé „onlinovky“ s rybářskou tématikou ani nenabízí. Na druhou stranu máte-li rádi animace, potom jistě některé hry oceníte alespoň v tomto směru. Milovníci japonského stylu manga si tak přijdou na své například u online hry Šťastné Rybaření.

Facebookové hry

Bohužel ani hry dostupné na facebooku nejspíš dostatečně neuspokojí vaši touhu po rybaření. A to i přesto, že facebook nabízí také velkou řádku her s rybářskou tématikou. Mezi ně patří hry jako Fish World, Fishing Paradise 3D, Let’s fish, Fishao nebo The Fishing Club 3D.

Výhodou facebookových her je, že hrajete i s dalšími hráči. Můžete se tak s nimi dostat do různých soubojů, což hrám přidává na atraktivnosti. Stejně tak často musíte k cíli hry projít nespočtem kol, takže vám hra zabere mnoho času. Některé facebookové hry jsou dokonce tak propracované, že si můžete vybírat i místo vašeho lovu. Jednou tak lze chytat u jezera, po druhé u malého rybníčku a jindy zas na velkém moři.

Počítačové hry

Asi nejpovedenější hry s rybářskou tématikou jsou ty k zakoupení, popřípadě ke stažení na internetu. Většinou se jedná o nejrůznější simulátory, které vás doslova vtáhnou do hry. Mezi takové lze jmenovat například Fishing Simulator nebo Angler’s Club: Ultimate Bass Fishing 3D.

Zakoupíte-li si tyto hry, potom vás investice jistě mile překvapí. Na rozdíl od online her si budete moci často volit mezi denním a nočním rybařením či si vybírat, na jakou návnadu rybu chytíte. Při těchto hrách jistě oceníte příjemné prostředí u rybníka, které vás doslova vtáhne do děje. Hned v úvodu můžete zapomenout na kýčovité zvuky přírody, jako tomu je u online her na internetu. Simulátory často totiž nabízí příjemné šumění vody, ptačí zpěv či žabí kuňkání, které podtrhne jen celkovou atmosféru.

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR