Rybářské simulátory jsou jasně nejlepší

Vloženo 13.02.2015 - Autor: Jakub Kučera

Rybářské simulátory jsou jasně nejlepší

Když počasí rybaření nepřeje, pak nezoufejte. Chytat ryby můžete i na obrazovkách. Online her s rybářskou tematikou je totiž na internetu nespočet. Některé jsou méně vydařené, některé více. Ovšem všechny spojuje cíl hry a tím je - ulovit rybu.


Na výběr máte z několika druhů her. Propadnout kouzlu můžete buď online hrám, popřípadě hrám na facebooku, nebo počítačovým hrám, které si koupíte.

Online hry

Hry s rybářskou tématikou, které jsou dostupné online na internetu, nejsou většinou valné kvality. Spíš by se dalo říci, že tyto online hry cílí především na děti nebo začátečníky, kteří o rybaření teprve uvažují. Typickým příkladem tomu je například hra Fishing Champion, Lake Fishing, Go Fishing nebo Best Fishing.

Rozhodně nečekejte žádnou velkou strategii, jak ulovit největší rybu. Ovšem alespoň u těchto her pomyslně nahodíte, což některé „onlinovky“ s rybářskou tématikou ani nenabízí. Na druhou stranu máte-li rádi animace, potom jistě některé hry oceníte alespoň v tomto směru. Milovníci japonského stylu manga si tak přijdou na své například u online hry Šťastné Rybaření.

Facebookové hry

Bohužel ani hry dostupné na facebooku nejspíš dostatečně neuspokojí vaši touhu po rybaření. A to i přesto, že facebook nabízí také velkou řádku her s rybářskou tématikou. Mezi ně patří hry jako Fish World, Fishing Paradise 3D, Let’s fish, Fishao nebo The Fishing Club 3D.

Výhodou facebookových her je, že hrajete i s dalšími hráči. Můžete se tak s nimi dostat do různých soubojů, což hrám přidává na atraktivnosti. Stejně tak často musíte k cíli hry projít nespočtem kol, takže vám hra zabere mnoho času. Některé facebookové hry jsou dokonce tak propracované, že si můžete vybírat i místo vašeho lovu. Jednou tak lze chytat u jezera, po druhé u malého rybníčku a jindy zas na velkém moři.

Počítačové hry

Asi nejpovedenější hry s rybářskou tématikou jsou ty k zakoupení, popřípadě ke stažení na internetu. Většinou se jedná o nejrůznější simulátory, které vás doslova vtáhnou do hry. Mezi takové lze jmenovat například Fishing Simulator nebo Angler’s Club: Ultimate Bass Fishing 3D.

Zakoupíte-li si tyto hry, potom vás investice jistě mile překvapí. Na rozdíl od online her si budete moci často volit mezi denním a nočním rybařením či si vybírat, na jakou návnadu rybu chytíte. Při těchto hrách jistě oceníte příjemné prostředí u rybníka, které vás doslova vtáhne do děje. Hned v úvodu můžete zapomenout na kýčovité zvuky přírody, jako tomu je u online her na internetu. Simulátory často totiž nabízí příjemné šumění vody, ptačí zpěv či žabí kuňkání, které podtrhne jen celkovou atmosféru.Komentáře ke článku (0)


Přidat příspěvek

Zatím žádné názory