Zábava a inspirace

Rybářské veletrhy 2018

Nikdy není pozdě na to se obohatit. A je jedno, jestli nákupem nového rybářského vybavení, nebo prostě rozšířením obzorů a získáním nových informací. Tohle všechno nám přináší rybářské veletrhy. A my pro vás máme přehled těch nejzajímavějších, které se budou konat v letošním roce a na nichž rozhodně nesmíte chybět!

17.02.2018 3 minuty čtení

Rybářské veletrhy 2018

Nikdy není pozdě na to se obohatit. A je jedno, jestli nákupem nového rybářského vybavení, nebo prostě rozšířením obzorů a získáním nových informací. Tohle všechno nám přináší rybářské veletrhy. A my pro vás máme přehled těch nejzajímavějších, které se budou konat v letošním roce a na nichž rozhodně nesmíte chybět!

FOR FISHING 2018

KDY: 15.—18. 2. 2018
KDE: PVA Expo Praha
VSTUPNÉ: 200 Kč (v předprodeji 165 Kč), děti do 12 let a ZTP zdarma

Již podeváté je tu rybářský svátek  - FOR FISHING 2018. Jedná se o zřejmě největší rybářský veletrh u nás. Najdete tu vybavení pro všechny druhy rybaření, od kaprařiny po mušky. Kromě nákupu vybavení si ale můžete vyslechnout řadu zajímavých přednášek, prezentací produktů (jedním z hostů je i legendární Jakub Vágner) anebo zhlédnout nějaký ten rybářský film. Taktéž se můžete zúčastnit některé ze soutěží. Třeba té o nejlepší obrázek veselé ryby. Velkou atrakcí ovšem bude obří akvárium velké 5×8 metrů! Zkrátka a dobře, určitě je na co se těšit a tuhle akci rozhodně nesmíte vynechat! Její nástrahy zaručeně sežerete i s navijákem!

FISHING SHOW CARP & SPINNING 2018

KDY: 2.—4. 3. 2018
KDE: Expo Center Trenčín (Slovensko)
VSTUPNÉ: 5 €, studenti + důchodci 3 €, děti do 6 let + ZTP zdarma

Fishing show carp & spinning je podobná akce jako u nás FOR FISHING. Opět se jedná o prezentaci různých značek rybářských potřeb a můžete si odtud dovézt novou část svého vybavení zaměřenou především na kaprařinu a lov dravců.

Krom nakupování ale můžete také zavítat na jednu z přednášek, či show, které budou probíhat během celého veletrhu na velkém bazénu. Tato akce je opravdu vychytaná, jelikož se jedná již o její 13. ročník. Tak se nebojte a vyrazte i za hranice!

RYBÁŘSKÁ BURZA V TŘEBÍČI

KDY: 10. 3. 2018
KDE: DDM v Borovině, Třebíč
VSTUPNÉ: prodejní stůl 70 Kč, ostatní 20 Kč, děti do 10 let zdarma

Jestliže se vám nechce utrácet velké peníze za nové náčiní, nebo naopak máte doma nějaké, které je ještě v dobrém stavu, ale vy už ho nepoužíváte a nemáte jej komu předat, přijďte se zúčastnit rybářské burzy v Třebíči. Staré vybavení najde využití a udělá ještě někomu radost.

pokud se chystáte pronajmout si stůl a prodávat, nečekejte příliš dlouho a zarezervujte si jej včas. Aby se nestalo, že se na vás nedostane.

RYBOMANIA 2018

KDY: 10.—11. 3. 2018
KDE: Sosnowiec (Polsko)

Jeden z největších rybářských veletrhů v Evropě se uskuteční v Polsku ve městě Sosnowiec. I tady seženete nač si vzpomenete, od prutů po krmení. Ani tady vás samozřejmě neminou přednášky vedené odborníky v oboru, ale i rybářskými legendami. Ano, i sem zavítá náš asi nejslavnější rybář současné doby Jakub Vágner.

Navíc budete mít možnost vidět praktické ukázky přímo na vodní hladině, jelikož bude v areálu za tímto účelem připraveno několik vodních nádrží.

RYBÁŘSKÉ PLESY

Fotbalisté mají plesy, myslivci samozřejmě také... Téměř jakákoli skupina lidí se stejným zájmem pořádá plesy. Nejinak je tomu i s rybáři. Stačí se podívat po okolí, zda právě kolem vašeho města či vesnice neorganizuje někdo takový ples a přijďte si zatančit, zazpívat a v ideálním případě něco pěkného vyhrát v tombole.

S určitostí můžeme říci, že se bude konat 17. 2. 2018 73. ples rybářů MO Žatec nebo v tentýž den v Kulturním domě Sadov v Karlovarském kraji.

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR