Chyť a pusť Pelety Robin Red original carp s dírou 3,6kg

2 varianty
2 varianty
Robin Red peleta original carp je sestavena na ty nejprochytávanější vody a nejmazanější kapry, s jakými se kde můžete setkat. Je zde přidáno větší % samotného Robin redu a Robin red oilu.
 • 399 Kč
 • 387 Kč po přihlášení
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
2 varianty
 • 2 varianty k dispozici
+ -
Chyť a pusť
2 varianty k dispozici

4.7 9 hodnocení

User 3 recenze (Zobrazit)

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Popis produktu

Robin Red peleta original carp je sestavena na ty nejprochytávanější vody a nejmazanější kapry, s jakými se kde můžete setkat. Je zde přidáno větší % samotného Robin redu a Robin red oilu.

U nás máte 100% jistotu, že vždy koupíte čerstvé pelety. Pelety si necháváme vyrábět dle našich receptur. Výrobek byl dlouhodobě testován na tuzemských i zahraničních svazových revírech s našimi testery i řadovými rybáři s velmi dobrými výsledky.

Vyrobeno dle originální receptury.
Robin Red peleta org.carpe je určena především na hodně prochytané vody, samotná peleta je pro ryby velmi atraktivní a pokud chcete tuto peletu ještě více zatraktivnit, můžete použít tyto oleje. Doba rozpustnosti závisí na teplotě vody 6 až 9 hodin.

Pelety ROBIN RED ORIGINAL CARP s dírou jsou stavěny především na hodně navštěvované vody, přičemž samotné pelety jsou pro ryby velmi atraktivní. Doba rozpustnosti závisí na teplotě vody. Tyto pelety jsou určeny pro použití ve vodě s teplotou nad 10 °C. Svým složením zajišťují vysokou výživnou hodnotu a vyznačují se rychlou účinností. Pelety jsou vhodné k dlouhodobému vnadění, rovněž se mohou použít jako nástraha, místo a nebo v kombinaci s boiliesem.
Pelety Robin Red original carp s dírou jsou určeny především k lovu kaprovitých ryb.

Výborně se uplatní v proudu, kde výrazně prodlouží aktuálnost nakrmeného místa.Doporučujeme k peletám zakoupit peletové zarážky.

NL-látky 46%, uhlohydráty24%, Robin red olej 6%, robin red 7%, karophyl red koncentrát 1%, laktoza 10%, sojový protein 8%, sladidlo, vitamíny, minerály, aminokyseliny, popel, vlhkost max 8%
Určení: Určeno jako nástraha a návnada k lovu ryb. POUZE PRO RYBY.

"Tyto pelety začala používat větší část rybářů hlavně proto, že se na ně dá ve velmi krátkém čase nachytat spoustu pěkných kaprovitých ryb. Dnes už je plno rybářů, kteří prostě nemají čas vysedávat dlouhé hodiny u vody, ale spíše si rádi zajdou jen na pár hodin k vodě, jen tak si zarelaxovat, ale proč si u těch to chvilek i pěkně nezachytat? K tomuto účelu slouží právě tato robin red peleta - je to jednoduché, stačí dát na vlas jednu peletu a k tomu doporučujeme dát do PVA menší peletky .Takto když dostanete tuto montáž na vaše místo tak vám garantujeme, že když tam ten kapr je tak, to tam prostě nenechá a je jedno jestli je večer, odpoledne nebo ráno.

Použití jak na řece, tak na stojaté vodě. Tyto pelety fungují okamžitě i bez předkrmování. Kdo nevyzkouší, neuvěří. Všem rybářům, kteří si chtějí rybařinu prostě užít i na pár hodin jen doporučujeme."

Produktu se týkají tyto články


4.7 Hodnocení produktu Chyť a pusť Pelety Robin Red original carp s dírou 3,6kg

Radek 02. 09.
100% 02. 09.

Doporučuje produkt

Beru pravidelne jsem naprosto spokojen

 • Vyborna kvalita
 • Cena
Zobrazit celou recenzi
Ověřený zákazník 20. 07.
100% 20. 07.

Doporučuje produkt

Tento produkt je skutečně velmi účinný, především v teplé vodě. Mnohokrát mně dopomohl k úspěchu, když ostatní nástrahy, a to i velmi, velmi kvalitní, selhaly. Používám je v podstatě se stejnými výsledky již několik let.

 • Tyto pelety používám v teplé vodě, kdy dochází k postupnému uvolňování oleje.
Zobrazit celou recenzi
Ověřený zákazník 18. 05.
100% 18. 05.

Doporučuje produkt

Ryby na ně ihned reagují

 • Na krátké vycházky ideální
Zobrazit celou recenzi

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR