Chyť a pusť Podběrák Shadow s pogumovanou sítí 600 3díl

Top produkt Doprava zdarma
Top produkt Doprava zdarma
7 obrázků

Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách.

  • 2 190 Kč
  • 2 124 Kč po přihlášení
Skladem více ks
28. 06. 2022 u Vás
+ -
Chyť a pusť

"Na prodejně rád poradím"- Tomáš Loukota

Popis produktu

Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách.

Značkový kaprový podběrák Chyť a pusť s vyměnitelnou  pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nezapáchá, nesaje vodu a je velmi šetrná k rybě.

Duralový střed vyráběný na CNC strojích povrchově upraven černým eloxem. Odlehčená extrémně pružná sklolaminátová ramena, která snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistným kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.

  • Gumová protiskluzová rukojeť.
  • Extrémně pružná ramena
  • Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křížovou vazbou vláken.
  • Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i extrémní zatížení.
Extrémně pružná ramena

Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křížovou vazbou vláken. Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i extrémní zatížení. 

Kovový střed
Duralový střed vyráběný na CNC strojích je zkonstruován s ohledem na maximální masivnost a pevnost, kde jsme zužitkovali naši 30 letou zkušenost s výrobou kaprových podběráků.
 Teleskop a rukojeť
Nově jsme vyvinuly intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistným kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.
Parametry podběráku
Typ sítě  Pogumovaná
Délka ramene 60 cm
Hloubka sítě 55 cm
Délka podběráku 240 cm
Transport 75 cm
Váha 980 g
Použité materiály:  
Střed podběráku Dural
Síť Pogumovaný polyester
Rukojeť Ušlechtilá guma
Teleskop Al
Zámek Dural
Fixace teleskopu Tvrzený plast
Spojovací materiály Nerez
Pružina Nerez
Povrchová úprava Elox

 

Produktu se týkají tyto články


Parametry

Délka ramen 60cm
Délka podběráku 240cm
Počet dílů podběráku teleskop

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR