Pruty Pruty

Pouzdra na rybářské pruty

Maximální ochranu pro rybářské pruty zajistí jen pouzdra a obaly v kvalitním a praktickém provedení s dostatečným polstrováním a popruhy pro přenášení. Délku obalů volte s 5 až 10 cm délkovou rezervou oproti přepravní délce prutů. Počet kapes a jejich rozměry vybírejte dle množství dalšího vybavení, které s sebou k vodě nosíte.

Potřebujete nový prut?

Zobrazit více

Cena

Jak vybrat správné pouzdro na prut? Přestože existují různá provedení není to těžké, orientujte se podle délky a speciálního zaměření, například pouzdra na kaprové pruty. Pouzdra ale využijete i na další druhy prutů, jako jsou feederové, plavačkové nebo přívlačové.

Praktické jsou vícekomorové obaly na pruty

Obecně se pouzdra na pruty dělí na jednokomorové a vícekomorové – dvoukomorové pouzdra na pruty, tříkomorové atd. Rovněž si všímejte plného nebo částečného polstrování, či zda jde dovnitř vložit pruty i s nasazenými navijáky.

Pokud můžete, vyzkoušejte ramenní popruh a rukojeť pouzdra, zda se vám zdají pohodlné pro přenos. Pokud má pouzdro vnější uzavíratelné kapsy, využijete je na deštníky, podběráky nebo vidličky. Důležitý je stoprocentně nepromokavý a odolný materiál a pevné zipy. Pokud stále nevíte, které pouzdro je to pravé, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo navštivte naši prodejnu v Plzni.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR