Pruty Pruty

Pouzdra na rybářské pruty

Maximální ochranu pro rybářské pruty zajistí jen pouzdra a obaly v kvalitním a praktickém provedení s dostatečným polstrováním a popruhy pro přenášení. Délku obalů volte s 5 až 10 cm délkovou rezervou oproti přepravní délce prutů. Počet kapes a jejich rozměry vybírejte dle množství dalšího vybavení, které s sebou k vodě nosíte.

Potřebujete nový prut?

Zobrazit více

Cena
Délka prutu (1)
Akce prutu (1)
Počet dílů prutu (1)
Transportní délka (1)

Jak vybrat správné pouzdro na prut? Přestože existují různá provedení není to těžké, orientujte se podle délky a speciálního zaměření, například pouzdra na kaprové pruty. Pouzdra ale využijete i na další druhy prutů, jako jsou feederové, plavačkové nebo přívlačové.

Praktické jsou vícekomorové obaly na pruty

Obecně se pouzdra na pruty dělí na jednokomorové a vícekomorové – dvoukomorové pouzdra na pruty, tříkomorové atd. Rovněž si všímejte plného nebo částečného polstrování, či zda jde dovnitř vložit pruty i s nasazenými navijáky.

Pokud můžete, vyzkoušejte ramenní popruh a rukojeť pouzdra, zda se vám zdají pohodlné pro přenos. Pokud má pouzdro vnější uzavíratelné kapsy, využijete je na deštníky, podběráky nebo vidličky. Důležitý je stoprocentně nepromokavý a odolný materiál a pevné zipy. Pokud stále nevíte, které pouzdro je to pravé, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo navštivte naši prodejnu v Plzni.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR