Delphin Prut Stalx 300cm 3lb TeleFIX

video sleva 10 % Doprava zdarma
video sleva 10 % Doprava zdarma
6 obrázků 2 videa

Prvotní myšlenkou při vývoji řady prutů STALX bylo přinést do našeho sortimentu kvalitní dvoudílný kaprařský prut, jehož transportní rozměry budou zredukovány na minimum.

 • 1 884 Kč 1 696 Kč
 • 1 645 Kč po přihlášení
Skladem 2ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Delphin
 • Kód: 101002626
 • Výrobce: Delphin

Popis produktu

Prvotní myšlenkou při vývoji řady prutů STALX bylo přinést do našeho sortimentu kvalitní dvoudílný kaprařský prut, jehož transportní rozměry budou zredukovány na minimum. Záměrem tedy bylo spojit všechny výhody a vlastnosti dvoudílného prutu s výhodami minimálních transportních rozměrů přibližujících se teleskopům.

Právě toto spojení jsme přetavili do řady prutů Delphin STALX. Jedná se o nekonvenční řešení, jehož podstata spočívá ve spodním dílu, který je navržen tak, aby jeho část byla zasouvatelná, resp. teleskopická. Díky asymetrickému dělení jednotlivých dílů ušetříte ve složeném stavu prutu desítky centimetrů, což při transportu rozhodně oceníte. K tomu všemu takové provedení nijak negativně neovlivňuje vlastnosti a chování blanku během lovu!

Prut je postaven na extra štíhlém 24T blanku, který si díky svým technickým parametrům bez problémů poradí se zdoláváním i velkých ryb a 3,25lbs verze příjemně překvapí i svými nahazovacími schopnostmi.

Tak jako u více prutů z dílny značky Delphin, i v tomto případě byla aplikována technologie PowerWrap, která zaručuje výrazné zlepšení mechanických vlastností blanku, což se v praxi projeví mnohem vyšší odolností a delší životností produktu. PowerWrap představuje dodatečné vinutí karbonu kolem blanku prutu, kterého si všimnete již při prvním kontaktu s prutem. Hlavním úkolem této technologie je podstatné zvýšení pevnosti, ale také vytváří velmi zajímavý vizuální prvek.

Vinutí se nachází také na minimalistické FullShrink rukojeti, což vytváří protiskluzový povrch a usnadňuje manipulaci s prutem. Díky provedení a rozměrům rukojeti je tento prut ideální i pro použití ve člunu či na těžko dostupných, zarostlých místech.

STALX disponuje osvědčenými SIC očky, které se vyznačují svojí odolností a skvěle vedou vlasec bez zbytečného tření či odporu. Naviják upevníte do spolehlivého DPS sedla.

Pokud tedy patříte mezi kapraře, kteří upřednostňují minimální transportní rozměry, ale zároveň požadují vysoký standard a vlastnosti dvoudílných prutů, tak Delphin STALX je řešením, které splní vaše představy.

Technické parametry:

Model: 300cm /3 lbs

 • Počet dílů: 2 (spodní díl je teleskopický)
 • Počet oček: 7
 • Transportní délka: 125 cm
 • Hmotnost: 275g
 • Rukojeť: FullShrink
 • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 51cm
 • Velikost naváděcího očka: #40

Parametry

Délka prutu 3m 10ft
Akce prutu 3lb
Počet dílů prutu 3
Transportní délka 125cm
Hmotnost prutu 275 g
50mm očko ne

Nejprodávanější v kategorii


Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR