Průvodce dárky pro rybáře

  • Zjistěte, na co váš rybář chytá.

    Nenápadně zjistíte, jaké ryby vaši rybáři loví - to je klíčové.

  • Vyberete z naší nabídky.

    Víte, z čeho máte vybírat, ale nemáte jistotu? Nechte si poradit.

  • Překvapíte a uděláte radost.

    Pokud dárek netrefíte, můžete ho vrátit do 30. ledna.

Darujte dárkový poukaz

Dárkový poukaz je chytrý dárek, s nímž si obdarovaný vybere skutečně to, co nejvíce potřebuje. A rozhodně se nejedná o odfláknutý dárek, mnoho rybářů má rybářské poukazy raději než něco, co se jim ve skutečnosti vůbec nehodí.

Kapraře potěší

V této sekci najedete tipy pro ty rybáře, pro které je lov kaprů životním stylem, nebo nejčastější rybářskou technikou. Z této kategorie neurazíte dárkem ani jednoho kapraře.

Lovce dravých ryb potěší

Tahle kategorie patří všem, kteří rádi loví dravé ryby. Víte, že obdarovaný rád loví štiky, candáty, okouny nebo boleny?  Zde jsme vybrali to nejlepší, co potěší každého vláčkaře.

Feederaře potěší

Zde jsme připravili vše pro feederaře. Pokud jste doma slyšeli o feederu, určitě dárkem z této kategorie neuděláte chybu. Tyto rybáře můžete poznat podle feederových prutů s měkkými barevnými špičkami.

Sumcaře potěší

Víte, že obdarovaný chodí lovit sumce a chcete mu koupit dárek? Pak jste zde správně. Sumcaři budou mít jistě radost z dárků, které jsme vám předvybrali.

Malé rybáře potěší

Děláte si starosti co za vhodný rybářský dárek pro malé ratolesti? Zde je malá nápověda jak udělat radost malým rybářům. Anebo koukněte přímo do kategorie Rybaření pro děti.

Rybářky potěší

Máte doma rybářku, ale už vám dochází nápady? Zkuste si projít tuhle sekci. Věříme, že zde najdete nápaditý rybářský dárek pro ženu.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR