U dodavatele

8 169 Kč

Shimano Naviják Tranx A 301 HG Left Hand

Garantujeme nejnižší cenu zboží Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Chci lepší cenu

Doprava zdarma

Kompletně přepracovaná řada navijáků Tranx je doslova „pracovním strojem“ při lovu velkých a trofejních ryb. Baitcastingový naviják s nízkým profilem je určen pro extrémní zatížení.

Celý popisek

 • 8 169 Kč
 • 7 924 Kč po přihlášení

U dodavatele kdy bude zboží u Vás?

+ -
 • Kód: TRX301HGA
 • Výrobce: Shimano
Shimano

"Jsme tu pro vás"- Luboš Harant

Shimano Naviják Tranx A 301 HG Left Hand

Shimano Naviják Tranx A 301 HG Left Hand

U dodavatele

8 169 Kč

+ -
 • Kompletně přepracovaná řada navijáků Tranx je doslova „pracovním strojem“ při lovu velkých a trofejních ryb. Baitcastingový naviják s nízkým profilem je určen pro extrémní zatížení.

  Tento velmi silný naviják je odolný a spolehlivý, proto se hodí pro sladkovodní i mořský rybolov. Podobné navijáky se používají především pro extrémně těžké rybolovné techniky s využitím velkých umělých nástrah při zdolávání trofejních úlovků. Tranx je připraven právě pro tento účel, i když váží pouhých 330 gramů. Je dokonce lehčí než jeho největší evropský konkurent (Abu Garcia Revo Toro Beast 51) a i svými parametry je podobný.

  Tranx se ideálně hodí pro chytání sladkovodních štik s těžkými nástrahami, jako jsou jerkbaity, velké crankbaity a spinnerbaity, jejichž hmotnost přesahuje i 100 gramů. Tranx je použitelný i pro mořskou přívlač se stejnými nástrahami, ale jistě bude oblíbenější pro jigging či lov s živou nástrahou. Spolehlivě zvládne jak trofejní úlovky, tak i houževnatě bojující druhy jiných mořských ryb.

 • Převod 7,6:1
  Počet ložisek 5+1
  Náhradní cívka ne
  Hmotnost navijáku 330 g
 • Ke zboží nejsou žádné dotazy - zeptejte se jako první, odpovíme do 24 hodin.

  Zeptat se odborníka

Projděte si celou nabídku.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR