Novinky

Chyť a pusť v roce 2019. Jak to bude dál? Rozhovor s majitelem p. Kučerou

Chyť a pusť z pohledu majitelů? Čtěte dále a dozvíte se, co pro ně znamel rok minulý a co očekávají od roku nového.

18.01.2019 4 minuty čtení

Chyť a pusť v roce 2019. Jak to bude dál? Rozhovor s majitelem p. Kučerou

Chyť a pusť z pohledu majitelů? Čtěte dále a dozvíte se, co pro ně znamel rok minulý a co očekávají od roku nového.

Rok 2018 je nenávratně za námi. Kdybyste jej měli popsat 3 slovy, jaká by to byla?

Nová prodejna.

Velké úsilí

Spokojení zákazníci.

Chápeme, že rok 2018 byl pro vás zásadním rokem, proto rádi „uznáváme“ odpověď i o šesti slovech ? Pojďme dál. Co se vám v roce 2018 povedlo? Na co jste nejvíce pyšní?

Nejvíc náš těší velké množství spokojených zákazníků. Dále to určitě nová prodejna na evropské úrovni, kterou si rybáři v České republice zasloužili. A my také, jelikož v této nové prodejně se úplně jiným způsobem pracuje a obsluhuje.

Dostáváte zpětnou vazbu od vašich zákazníků i přímo na prodejně? Co oceňují nejvíce?

Ano určitě, naši zákazníci jsou nadšeni, jelikož většinu věcí je možno si prohlédnout. Největší ohlasy sklízí naše venkovní expozice, kde je možné prohlédnout si zblízka bivaky, lehátka, křesla, pruty, čluny, brolly a další sortiment. Na tuto expozici jsme opravdu pyšní, protože jsme jedni z mála, kdo ji má.

Můžete nám vyjmenovat situace, ze kterých jste se v roce 2018 poučili a chystáte se je v roce 2019 udělat lépe?

Naše služby se snažíme pro zákazníky neustále zlepšovat, a to jak na kamenné prodejně, tak na našem e-shopu. Rozšíříme naše portfolio, co se týče nových firem.

Nelze si nevšimnout, že v poslední době se vyrojila řada krásných videí. Na mnohých z nich můžeme vídat starou známou tvář Richarda Langera. Můžeme se na podobná videa těšit i v budoucnu?

Ano, určitě. Jedním z důvodů je i fakt, že se z nás a celého štábu televize stali velcí kamarádi. V letošním roce se chystáme i na další vody, jako je např. řeka Labe a jiné velké přehrady.

Vaše fanoušky by jistě zajímalo, na co se mohou těšit v roce 2019. Prozradíte nám, co se chystá?

Jak jsem zmínil, budeme i nadále neustále zlepšovat naše služby vůči našim zákazníkům. Mohou se těšit například na nová produktová videa, a také spousty nových značek na našem e-shopu i na prodejně.

Nemůžete nám prozradit konkrétněji, ať se můžeme těšit ještě více? Obzvláště, co se týče značek.

Do budoucna se naši zákazníci mohou těšit na recenze produktů všech značek. Na nové značky, výrobce. Což je například firma Nash, Starbaits, a další.

Dali jste si nějaká předsevzetí jak po váš e-shop? A dáváte si nějaká pro vás osobně?

Předsevzetí si žádná nedáváme, jelikož ty většinou končí špatně. Co se mě týče, nemusí to být vždy novoroční předsevzetí. Vše, co jsem si kdy v životě vytyčil, za tím jsem si vždy tvrdě šel a plnil si své sny.

Přesto, máte pro vaši prodejnu nebo e-shop nějaký plán na rok 2019, který byste rádi splnili, abyste jej mohli považovat za úspěšný?

Neustále se zlepšovat! Další spokojený zákazník e-shopu i kamenné prodejny je náš hlavní cíl. Pak budeme rok považovat za úspěšný.

Máte za sebou velký kus práce. Kolikrát stihl/i zajít letos na ryby?

Letos jsem se podíval k vodě jen párkrát, ale nějaké víkendy jsem na hausbotu strávil a hezky si odpočinul. V tomto roce budeme u vody trávit podstatně více času, jelikož pro vás budeme natáčet nespočet videí. Které jste si tak oblíbili. 

Pár dní v novém roce 2019 už máme za sebou, ale velká část je ještě před námi. Co byste popřál svým zákazníkům – rybářům do nového roku?

Především bych jim popřál hodně zdraví, což je nejdůležitější. Hodně úspěchů jak v soukromém, tak pracovním životě. A nespočet strávených chvil u vody, hodně krásných úlovků... A nezapomínejme se k přírodě chovat slušně i v tomto roce.  Přeji jim jen to nej. Ať se vše daří v roce 2019.

Moc děkujeme za rozhovor panu Kučerovi :)

Komentáře ke článku (2)

Vloženo 16.02.2019 11:35:26 od Zdeněk

Hodně rybářských úspěchů a poučných videí , přeji Jardovi a kolektivu

Vloženo 04.03.2019 09:56:21 od Josef

Letos jsem si u Vas nakupoval rybářské potřeby a všechno bylo v naprostém pořádku a hlavně do druhého dne dodané. Děkuji a těším se na další Vámi objednané zboží zdraví Pepa z Humpolce

Přidat příspěvek

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR