Novinky

Novinky Chyť a pusť na ForFishing 2024

Navštivte na ForFishing 2024 naše partnery a prohlédněte si nejžhavější novinky naší značky Chyť a pusť. Bivaky, brolíčka, spacáky, podběráky a další produkty.

20.02.2024 4 minuty čtení

Novinky Chyť a pusť na ForFishing 2024

Navštivte na ForFishing 2024 naše partnery a prohlédněte si nejžhavější novinky naší značky Chyť a pusť. Bivaky, brolíčka, spacáky, podběráky a další produkty.

Chystáte se na ForFishing 2024, největší rybářský veletrh v České republice? I když na této události nebude náš stánek, přesto jsme pro vás připravili něco skvělého, co rozhodně musíte vidět.

Naše firma Chyť a pusť vás zve k prohlídce našich produktů, které právě nyní představujeme. Po dobu konání veletrhu budou některé z těchto produktů k dostání na vybraných stáncích. A co všechno jsme pro vás přichystali?

Přijďte si vyzkoušet naše produkty

  • Jistě jste už slyšeli o našem novém Thunder Bivaku, který bude možné zakoupit na FF24. Tento bivak nabízí nejen pohodlí, ale i odolnost vůči nepřízni počasí a spoustu dalších skvělých vlastností. Navíc jsme pro vás připravili speciální edici s úžasnými vylepšeními, které oceníte při každé rybářské výpravě.
  • Ale to není všechno! Pokud hledáte ještě větší komfort a luxus, nezapomeňte si prohlédnout náš Thunder Bivak s přidaným lehátkem JRC Defender. Tento set vám zaručí maximální pohodlí a relaxaci během vašich rybářských expedicí.
  • A co říct na náš Thunder Bivak se zimním přehozem? S tímto vybavením se nemusíte bát ani chladnějších dnů, protože vás udrží v teple i v nejdrsnějším počasí. Zimní rybařina tak bude pro vás ještě příjemnější!
  • Stále nekončíme, naše nabídka novinek a setů je opravdu široká a pokrývá potřeby každého rybáře. Například si můžete vybrat Set Thunder Bivak se spacím pytlem Suretti, který vám zajistí pohodlný spánek i v nejdrsnějších podmínkách.
  • A co říct na náš Thunder 60´´ Brolly? Tento elegantní a funkční deštník vám poskytne úkryt před nepřízní počasí a stane se nezbytným doplňkem pro vaše kratší rybářské výbavy.
  • Nepřehlédněte rovněž Spací pytel Thunder 5 season, který vám zajistí pohodlný spánek i v chladnějších podmínkách.

Veletržní FF24 sleva 10%

A teď ta nejlepší zpráva! Použijte slevový kód FF24 při nákupu na našem eshopu a získejte veletržní slevu na všechny výše uvedené produkty. Tato akce platí pouze po dobu konání veletrhu, tak neváhejte a využijte této skvělé příležitosti.

Ale to stále není vše. Přijděte se podívat i k našim partnerům, kteří na veletrhu představují naše produkty:

  • U stánku Fencl si můžete prohlédnout naše produktová videa na digitálním panelu a podívat se na skvělé podběráky a další vybavení pro rybaření.
  • U stánku Carp time David Fořt (G.B.U) si můžete zakoupit populární bivak Thunder.
  • A na stánku Lowrance najdete naše propagační materiály.

Tak co, přijdete se nechat unést atmosférou rybářského veletrhu a využijte jedinečnou příležitost k nákupu na našem e-shopu nebo k návštěvě partnerů největšího rybářského e-shopu Chytapust.cz? Těšíme se na osobní setkání, protože se u našich partnerů na stáncích budeme i osobně pohybovat. Stavte se za námi, těšíme se.

S láskou, Tým Chyť a pusť

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR