Novinky

Vzorková prodejna nejlepších výrobců návnad pro ryby

Kompletní sortiment včetně novinek 2011 od firem JetFish, Mikbaits, LK Baits a Tandem Baits. Obchod Chyť a pusť je pro tyto firmy vzorkovou prodejnou v Plzeňském kraji, což dává tušit, že zde zakoupíte pouze čerstvé výrobky, které si firmy neustále sami doplňují.

23.03.2011 4 minuty čtení

Vzorková prodejna nejlepších výrobců návnad pro ryby

Kompletní sortiment včetně novinek 2011 od firem JetFish, Mikbaits, LK Baits a Tandem Baits. Obchod Chyť a pusť je pro tyto firmy vzorkovou prodejnou v Plzeňském kraji, což dává tušit, že zde zakoupíte pouze čerstvé výrobky, které si firmy neustále sami doplňují.

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci, 

Dovoluji si Vás jménem firmy www.chytapust.cz oslovit a v krátkosti Vás informovat o novinkách v nabídce sortimentu naší firmy pro rok 2011 týkající se samotného hotového boilies, surovin na výrobu boilies, AMK, tekutých potrav, esencí, dipů, obalovacích těst, esencionálních olejů, koření, atd. Předními dodavateli jsou firmy LK Baits, Mikbaits, Tandem Baits a nově firma JET FISH.  Pro tyto čtyři shora jmenované firmy, je kamenný obchod Chyť a pusť vzorkovou prodejnou v Plzeňském kraji, což dává tušit, že zde zakoupíte pouze čerstvé výrobky, které si firmy neustále sami doplňují.

Předně bych chtěl uvést, že firma Lukáše Krásy, LK Baits přišla na trh s několika novinkami a tato rozšířila svoji stávající nabídku o chytací pelety třech průměrů opatřené dírou, které již jsou a budou  hitem nadcházející sezóny. Vyrábějí se ve všech příchutích k boilie řady Restart a Top Restart.  Velmi očekávaný je produkt boilie Nutric Acid, který je vyráběn ze sprejově sušeného All Amino Nutricu.

Rovněž firma Michala Kučery, Mikbaits nezůstala nic dlužna svému jménu a doplnila již svoji stávající velkou nabídku boilie o novinku z řady „ hotovek“  Multi Fish boilie, jehož základ vychází z MultiMiXu, ale obsahuje ještě více rybích mouček. Navíc je vylepšen o EZT 97, Red fish moučku, IM CLO a 3x tolik extraktů!

To mu dává vysokou atraktivitu a rychlou účinnost. Můžete jej bez obav použít po celou sezónu při kratších lovech, stejně tak i delších výpravách.

Pro mnohé z Vás bude  novinkou, že se do západních Čech vrací i firma Jardy Těšínského,JetFish, která je Vám mnohým z dřívějška dobře známá a její kompletní ucelená řada výrobků bude nabízena naší firmou jak v kamenném obchodu, tak na stránkách eshopu.  Pro Vaši informovanost firma JetFish nechala pro rok 2011 zpracovat zdařilý katalog, který v tištěné podobě máte možnost získat v kamenném obchodě Chyť a pusť v Plzni.

!! Novinkou  pro naše současné i budoucí  zákazníky je akceptování klubových karet firmy JET FISH a možnost uplatnění slev – 15% !!

Stálicí na našem trhu firmu je firma Tandem Baits, kterou není třeba opětovně představovat, neboť tato má již několik let své stálé místo na našem trhu s rybářskými potřebami a tudíž i v našem obchodě, kde je Vám nabízena kompletní řada hotového boilies, dipů, aktivátorů, esencí atd., přičemž novinky jsou průběžně zaváděny do prodeje po celý rok.

Těšíme se na Vaši návštěvu v obchodě www.chytapust.cz a na kamenné prodejně v Plzni na Rokycanské 62.

Za firmu Chyť a pusť pro naše zákazníky.

Jarda Kučera

 

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR