Rady zkušených rybářů

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Mikbaits novinky z FOR FISHING 2017

23.02.2017 2 minuty čtení

Hobby fishing s Chyť a Pusť - Mikbaits novinky z FOR FISHING 2017

Zajeli jsme se podívat na rybářský veletrh FOR FISHING, kde jsme vyzpovídali Michala Kučeru z Mikbaits. Představil nám žhavé novinky z jejich sortimentu pro rok 2017. Které to jsou?

 

Novoty mezi boilies

Největší novinkou pro rok 2017 jsou trvanlivé boilies Spiceman WS, které původně vyvíjeli pouze pro použití v zimním období. Testování ale ukázalo, že jsou skvělé kdykoli v roce. Přibyl jim tedy dodatek „365“.

Mezi neméně úspěšné boilies ale taky patří příchutě krvavý huňáček, sardinka, krab a jahoda exclusive. Výběr se rozšířil i v řadě Robin Fish, a to o novou příchuť zrající banán a další ovocné varianty. Michal také zmínil úplně novou feedrovou sekci, která je nabitá peletami, dipy, různými mixy a podobně.

„A co tam máš dál, Michale?“

Už teď jsou pro vás připraveny produkty se specifickými vlastnostmi, které u vody oceníte. Většina novinek přichází od značky Taska, která přináší například Taska Sneeka Lite, světlo s mnohostranným využitím nebo Garda Master Grill Pan – pánev, která je stvořená pro kempování.

Za zmínku určitě stojí také stojany ze speciálního materiálu, který kombinuje lehkost hliníku, ale zároveň si zachovává ostatní vlastnosti nerezu. Poslední opravdu povedenou věcičkou je Taska Sneeka Bivak. Otevřené brolly nebo zcela uzavřený bivak v jednom s robustní konstrukcí a neoprenovou podlážkou.

Free Spirit přichází s feedrovými a waglerovými pruty

Prestižní anglický výrobce kaprových prutů Free Spirit přispívá do roku 2017 novými feederovými a waglerovými pruty, o které byl velkým zájem. Na výběr je mnoho řad s širokým cenovým rozpětím, kde si vybere každý.

Výrobce Mikbaits nás v pořadu Hobby Fishing velmi potěšil a my jsme proto neotáleli s naskladněním mnoha z letošních novinek.

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR