3 nejlepší navijáky, které prodáváme. Není čas pořídit si nový?

Vloženo 15.01.2015 - Autor: Jakub Kučera

3 nejlepší navijáky, které prodáváme. Není čas pořídit si nový?

Naviják je jednou ze základních potřeb, která nesmí žádnému správnému rybáři nikdy chybět. Proto jsme se rozhodli představit vám 3 nejlepší navijáky z naší nabídky. Třeba poslouží jako inspirace, až si budete chtít udělat radost, nebo se budou blížit narozeniny a rodina bude vyzvídat, co byste tak asi nejvíc ocenili.


Fox FX 11

První model, který vám v tomto článku představíme, je Fox FX 11, jenž potěší všechny kapraře. Po předchozích modelech přišel na četné žádosti ten s menším tělem, který lépe sedí k prutům 2,75 a 3 lb. V designových matně černých strojcích je zkombinována funkčnost i estetika produktu. Mezi jeho hlavní přednosti patří pomalé navíjení, díky němuž vlasec spočine přesně tak, kde spočinout má. Naviják Fox FX 11 je možné využít i na tvrdších prutech a házet i na hranici 150 m. Na jedno otočení kličky navinete úžasných 95 cm vlasce, potěší vás štíhlá rukojeť i vysoká cívka pro daleké náhozy a mnoho dalších vychytávek.

Cena: 4 860 Kč, po přihlášení 4 717 Kč

Shimano Big Baitrunner XT-A LC

Modelem Big Baitrunner LC, který předchází tomuto, odstartovala společnost Shimano dobu velkých navijáků. Dnes je tomu již 15 let a Shimano nelení a produkuje čím dál lepší kusy. Výkonnost, funkčnost i příjemný vzhled navijáku, to jsou 3 důvody, proč obliba vylepšeného modelu, Big Baitrunneru XT-A LC, stále stoupá. A co vás může příjemně překvapit dál? A-RC cívka, pomalá pokládka vlasce Aerowrap II, vodotěsná brzda i další a další chuťovky včetně nejrůznějších patentovaných systémů Shimano.

Cena: 5 431 Kč, po přihlášení 5 268 Kč

Shimano Big Baitrunner CI4 XTR-A LC

Pro milovníky navijáků s volnou cívkou je Big Baitrunner CI4 XTR-A LC naprosto ideální radůstka. Tělo z CI 4+ a rotor, technologie X-Ship, která zajišťuje hladkou rotaci rotoru, to je jen malá ochutnávka toho, co majitel tohoto navijáku získá.

U navijáku vás nikterak nemusí vyděsit větší rozměry – hmotnost je v poměru k nim příjemně nízká. Dlouhou bezproblémovou činnost navijáků spolehlivě zajišťuje 6 zapouzdřených nerezových kuličkových ložisek. I u tohoto modelu si užijete technologii Aero Wrap II, díky níž dochází k pomalé oscilaci a přesné pokládce vlasce. Existuje důvod, proč ho nechtít?

Cena: 7 843 Kč, po přihlášení 7 608 Kč

V předchozích řádcích jsme vám představili 3 nejlepší navijáky, které v naší nabídce najdete. Porovnejte je mezi sebou, promyslete si, co od navijáku očekáváte a v případě nejasností se na nás obraťte, společně vybereme ten, který pro vás bude nejvhodnější. Udělejte svůj rybolov krásnou a elegantní záležitostí!Článek se týká produktů:

Shimano Naviják Big Baitrunner CI4 XTR-A LC

Shimano Naviják Big Baitrunner CI4 XTR-A LC
6 499 Kč s DPH Detail

Tento naviják se jistě stane snem mnoha milovníků navijáků s volnou cívkou.

Zboží u dodavatele

Komentáře ke článku (0)


Přidat příspěvek

Zatím žádné názory