Recenze

Recenze zboží a produktů, bez nichž se žádný rybář neobejde, mají jeden hlavní účel – pomoci. Při jejich vytváření myslíme na začínající i zkušené rybáře. Vycházíme z našich zkušeností a snažíme se přinášet témata, která pomohou. Mezi rybáři přece není ostudou se na něco zeptat, ale neporadit! Jsme si toho dobře vědomi a proto se s chutí věnujeme magazínu Chyť a pusť.

Nejnovější články:

13.02.2017 | Autor: Petr JuříkMivardi Váha Hardcore

Mivardi Váha Hardcore Přečíst celý článek »

06.09.2016 | Autor: Michal SamohýlPop-up NS1 od CC Moore opravdu funguje!

Pop-up NS1 od CC Moore opravdu funguje!

V srpnu letošního roku jsem měl možnost strávit několik nocí na mé oblíbené svazovce Ún Orlík.Rozhodl jsem se otestovat extra žluté plovoucí boilie od firmy CC Moore.Velikost jsem zvolil 14 mm. To jsem nastražil na jeden prut.Na druhý prut jsem zkoušel asi deset druhů jiných pop up různých příchutí a velikostí od jiných značek.Výsledek byl překvapující a nebo ne?

Přečíst celý článek »

19.06.2015 | Autor: Slávek FreeCarpEcholot Deeper - aneb moderní technologie na vyhledávání ryb

Echolot Deeper - aneb moderní technologie na vyhledávání ryb

Protože patřím mezi ty rybáře, kteří rádi sledují veškeré dění na trhu rybářských potřeb, nemohl jsem přehlédnout reklamu na novinku a podle výrobce i převratný produkt v oblasti vyhledávání ryb - echolot Deeper. Reklama na Deeper mne svého času oslovovala snad všude, kam jsem se ve světě rybářských médií hnul, a lákala mě ke koupi tohoto výrobku. Bohužel, a tí myslím bohužel pro výrobce a distributora této novinky, jsem si Deeper nezakoupil. Ptáte se proč? Bylo to hlavně z proto, že v té době byl Deeper technicky připraven pouze pro použití s prutem (to znamená, že se nahazoval), a mně jakožto rybáři využívajícímu k rybaření hlavně člun, se prostě nehodil. A tak jsem o koupi Deeperu prostě přestal uvažovat.

 

Přečíst celý článek »

13.05.2015 | Autor: Slávek FreeCarpTica Cybernetic - pohled na sumcařský evergreen zblízka

Tica Cybernetic - pohled na sumcařský evergreen zblízka

Nevím, zdali je vůbec potřeba psát recenzi na naviják, který se díky své kvalitě a ceně stal sumcařským evergreenem. Nijak se mi do toho nechtělo, přemýšlel jsem, co bych vám o něm napsal, ale nakonec jsem si řekl, proč ne. Zkusím naviják rozebrat na malé kousky a podívám se na něj pěkně zblízka.

Přečíst celý článek »

07.05.2015 | Autor: Slávek FreeCarpExistuje cenově dostupný a kvalitní bivak pro dva rybáře?

Existuje cenově dostupný  a kvalitní bivak pro dva rybáře?

Odpověď na tuto otázku má pro vás QT Bivvy 2 MAN od firmy Giants Fishing.  

Přečíst celý článek »
| 1  2  3 | 1 / 3