Recenze

Nejoblíbenější rybářské krabičky pro milovníky pořádku

Málokdo ví, že součástí rybářské výbavy bývají také nejrůznější druhy krabiček, boxů a kufříků, na které rybáři nedají dopustit. Takové pečlivě uspořádané háčky, návnady nebo precizně smotané vlasce či jejich rovnátka, jsou totiž opravdovou chloubou každého pořádného rybáře.

26.11.2014 4 minuty čtení

Nejoblíbenější rybářské krabičky pro milovníky pořádku

Málokdo ví, že součástí rybářské výbavy bývají také nejrůznější druhy krabiček, boxů a kufříků, na které rybáři nedají dopustit. Takové pečlivě uspořádané háčky, návnady nebo precizně smotané vlasce či jejich rovnátka, jsou totiž opravdovou chloubou každého pořádného rybáře.

Takový rybář nemusí být nutně zastánce perfektního pořádku v domácnosti, nicméně co se jeho rybářských potřeb týče, ty bude mít díky rybářským krabičkám nebo praktických kufříkům vždy uspořádané do posledního detailu. Proč by tento skvělý pomocník neměl chybět také ve vaší výbavě, se dozvíte o pár řádků níže.

Nepopiratelné výhody rybářských krabiček

Kufříky, krabičky, boxy a nejrůznější úschovny rybářských maličkostí umožní najít v kteroukoli chvíli sebemenší háček, návnadu, zarážku nebo konkrétní typ vlasce. Pokud si věci v krabičce uspořádáte, vždy víte, kam přesně sáhnout. Jistě nám dáte za pravdu, že čas hraje u vody značnou roli. Proto se tyto krabičky stanou v případě rychlé akce u vody vaším nedocenitelným společníkem. Krabičky jednoduše slouží jako takové praktické pořadače, jejichž systém pochopíte pouze vy, případně rybáři, kterým tajná zákoutí a skrýše krabičky sami ukážete. Ostatní se budou na vašeho společníka s největší pravděpodobností dívat jako na krabici plnou rybářských zbytečností. Vy však budete vědět, že o skutečném pokladu, jenž se ve vaší krabičce ukrývá, dotyční nemají sebemenší pojetí.

Proč si krabičku nebo rybářský kufřík pořídit?

Kromě výše zmíněného poskytují krabičky perfektní přehled o tom, co a v jakém množství vlastníte. Můžete tak průběžně kontrolovat jednotlivé druhy háčků, karabinek a obratlíků nebo délku a sílu vlasců, jež do své krabičky umístíte. V případě pečlivého uložení máte navíc jistotu, že díky praktických mechanismům, jež se nachází v útrobách těchto výrobků, se vám jednotlivé komponenty nezamíchají, nezničí nebo nepotrhají. A v neposlední řadě nemůžeme jinak, než zmínit specifické kouzlo, kterým tyto krabičky disponují. Ono vlastnit takovou rybářskou šperkovnici – to už je přeci něco, s čím se stojí za to pochlubit.

Tipy na krabičky z e-shopu Chyť a pusť


Pro potřeby tohoto článku jsme pro vás vybrali několik produktů, jenž jsou součástí nabídky e-shopu Chyť a pusť. Jako první zmíníme profesionální rybářskou krabičku Meiho s praktickým páskem na uchycení kolem pasu. Tato krabička disponuje značnými rozměry, stejně jako nespočtem přihrádek na nejrůznější rybářské drobnosti. Díky kvalitním materiálům a zámkům je možno v krabičce přenášet i těžší věci třeba z olova. Potřebujete-li menší avšak robustní krabičku, která se vleze do kapsy nebo rybářského batohu, pak vám můžeme doporučit krabičku výrobce NGT. Do té uložíte nejrůznější druhy obratlíků, karabinek, kroužků nebo vlascových rovnátek a zarážek. Krabička disponuje rozměry 80 x 50 x 30 mm.

To nejlepší na konec

Na závěr jsme si nechali opravdovou lahůdku, o níž jsme se v tomto článku také zmínili. Tou je rybářský kufřík Giants Fishing disponující 2 patry, na která uložíte množství nejrůznější maličkostí a veškerého rybářského příslušenství. Kufříku dominují zesílené panty, jež značně prodlužují jeho životnost, stejně jako robustní madlo pro uchycení. Kufřík je vyroben z kvalitního recyklovatelného plastu odolného vůči UV záření. V našem e-shopu jej zakoupíte za 249 Kč.

Máte i vy svou rybářskou krabičku nebo praktický kufřík? Ocenili jste jejich výhody?
Podělte se s námi o své názory a zkušenosti v diskuzi pod tímto článkem!

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR