Recenze

V dešti na ryby? S těmito deštníky žádný problém!

Rybářské deštníky jsou tím, co zachrání váš lov, i když venku prší a vy byste za chvíli byli promáchaní skrz na skrz. Potom už by chybělo jen nic nechytit, aby byl den jaksepatří na nic. Úlovek vám naše deštníky nezaručí, ale co vám garantujeme, je pohodlí a sucho, které vám mohou zajistit. Podívejte se na naši nabídku. Jistě si vyberete.

25.08.2014 4 minuty čtení

V dešti na ryby? S těmito deštníky žádný problém!

Rybářské deštníky jsou tím, co zachrání váš lov, i když venku prší a vy byste za chvíli byli promáchaní skrz na skrz. Potom už by chybělo jen nic nechytit, aby byl den jaksepatří na nic. Úlovek vám naše deštníky nezaručí, ale co vám garantujeme, je pohodlí a sucho, které vám mohou zajistit. Podívejte se na naši nabídku. Jistě si vyberete.

JAF deštník Evolution 220

Tento fešák z Belgie má plášť z vysoce kvalitního nylonu, takže nemusíte mít nejmenší strach z toho, že by na něj nebylo spolehnutí. Jeho průměr je 220 cm, přičemž vnitřní průměr je 190 cm. Takový menší obývací pokoj. Vysoký je 130 cm. Má odepínací bočnici, takže může sloužit jako ochrana před  bočním větrem a deštěm, ale pokud zas tak zle není, není ani třeba ji připínat. Plusem je i to, že se dá deštník bočně naklánět. K deštníku automaticky dostanete i kolíky pro upevnění. Stojí 988 Kč (958 Kč po přihlášení). Za báječný peníz báječně poslouží.

Giants Fishing deštník 2,20

Velmi podobný předešlému modelu, ale novější a svěží. Stejně jako zmíněný JAF Evolution disponuje odepínatelnou bočnicí, je tedy na vás, jakou jeho podobu do konkrétního počasí zvolíte. Váhově je srovnatelný s předchozím zmíněným deštníkem (asi 2,5 kg), stejně tak má polohovací tyč. Středová tyč je navíc zesílená, aby vydržela horší podmínky. Deštník se dá uzavřít ze dvou třetin, a to už je slušná šance na sucho po celý váš lov. Tento deštník je vybaven bodcem, díky němuž ho lze bezpečně ukotvit, nebo si můžete dokoupit speciální šroub na zavrtání do země. Za pomoci kolíků můžete přichytit i bočnice. Okénko v zadní části nedovolí zapaření deštníku. Stojí 879 Kč (po přihlášení 853 Kč). I to je velice příjemné.

Giants Fishing Deštník Umbrella Master 250

Pro náročnější tu máme Umbrella Master, který nejen že je prostornější než předchozí dva deštníky, on je také mnohem lepší. Jeho největší předností je totiž pogumovaný nilon s vodním sloupcem 3000 mm. A ten už něco snese! Plášť je navíc velice lehký a jeho precizně zalepené švy zaručí stoprocentní sucho uvnitř. Aby snadno nedošlo k poškození, okraje pláště jsou zesílené. I zde je polohovací a zesílená středová tyč. Je však o kilogram těžší než předchozí model. Stojí 1699 Kč (po přihlášení 1648 Kč). Za kvalitu je třeba si připlatit.

Mivardi Deštník camou PVC

Ty, kteří mají špatné zkušenosti se středovou tyčí, možná potěší deštník, jehož tyč je silnostěnná a odolná proti deformaci. I zde hraje hlavní roli lehký, avšak stoprocentně nepromokavý plášť, tentokrát v maskáčovém provedení. Samozřejmostí jsou lepené švy, přes které se nedostane ani kapka. Stojí 1705 Kč (po přihlášení 1654 Kč). Zlatá střední cesta.

Giants Fishing Deštník Umbrella Full Cover 2,5m

Toto už je mazák mezi všemi deštníky a dozajista ho ocení každý fajnšmekr sedící u vody, i když se čerti žení. Deštník, který je zcela nepromokavý, ale hlavně celý uzavíratelný, je novinkou na trhu a pomalu, ale jistě se začíná těšit velké oblibě. Lze použít samotný deštník, další možností je připnutí bočnic nebo dokonalé zapnutí do podoby stanu. Pogumovaný nylon s vodním sloupcem 3000 mm nemůže svědčit o ničem jiném než o vymodleném suchu v průtrži mračen. Švy pláště jsou pečlivě lepené, okénko zabrání zapařování. Polohovací a zesílená tyč k tomu dělá z tohoto deštníku šampióna mezi rybářskými deštníky. Součástí deštníku je šest ocelových kotvících háků a dvě šňůry do přední části. Váží 3,8 kg a stojí 2199 Kč (po přihlášení 2133 Kč). Směšně málo za takový luxus. Za sebe doporučujeme tento!

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR