Zábava a inspirace

Nejlepší knihy o rybaření nejen pro začátečníky

Není nad to si po úspěšném lovu sednout domů do sucha a tepla a otevřít nějakou krásnou knihu, která nám nejen připomene příjemně strávený den, ale také se něco nového dozvíme. No jo, jenže kterou knihu pro rybáře stojí za to otevřít? Nezoufejte, rádi vám poradíme!

30.10.2017 3 minuty čtení

Nejlepší knihy o rybaření nejen pro začátečníky

Není nad to si po úspěšném lovu sednout domů do sucha a tepla a otevřít nějakou krásnou knihu, která nám nejen připomene příjemně strávený den, ale také se něco nového dozvíme. No jo, jenže kterou knihu pro rybáře stojí za to otevřít? Nezoufejte, rádi vám poradíme!

 

Nejen zelenáči se poučí

Je jasné, že kdo začíná, bude hledat rady od zkušených, ale i mistr tesař se někdy utne a opakování je matka moudrosti. Není tedy na škodu, když si takovou "radící" rybářskou knížku otevře i dlouholetý rybář.

Minimum pro rybáře

Tahle kniha se dá pořídit za mnohem menší peníze, než je její skutečná hodnota. Plus pro vás, nebude tedy takový problém si ji pořídit. Vznikla pod perem uznávaného odborníka MVDr. Petra Skalky, což přináší záruku kvality.

Obsahuje řadu nepostradatelných informací jak pro začátečníky, kteří mají před sebou teprve zkoušky, tak i pro ostřílené lovce, kteří mají své rybářské sedačky již značně osezené.

Knihu vydalo nakladatelství Olympia v roce 2010.

Můj život s rybami

Těžko by se dal v souvislosti s rybařením vynechat Jakub Vágner. Jeho životní příběh inspiruje tisíce lidí po celém světě, který de facto procestoval s cílem zmapovat ty největší trofeje sladkých vod naší planety. Kniha vás dozajista upoutá pomyslným vlascem napínavých událostí i fotografiemi, nad kterými přechází zrak.

Kniha vyšla v roce 2012 v Nakladatelství Universum.

Velká encyklopedie rybářství

Pokud chcete opravdu velkého průvodce pro rybáře, pak jednoznačně doporučujeme Velkou encyklopedii rybářství. Ta totiž zahrnuje nejen atlas ryb, ale pojednává také a rozličných typech chytání jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, přináší nové poznatky odborníků a zabývá se i rybářským potřebám.

Tuto knihu vydalo nakladatelství Slovart v roce 2014.

Knihy z našeho e-shopu

Také náš e-shop nabízí několik kousků z té top skupiny knih o rybách a rybaření. Protože se říká "to nejlepší na konec", věnujeme jim závěr našeho povídání.

Chytám svůj život

Jestli hledáte opravdu strhující čtení trošku z jiného soudku, rozhodně nesmíte opomenout tento velmi zdařilý kus. Napsal jej Lukáš Krása, se kterým se na stránkách knihy Chytám svůj život seznámíte docela podrobně. Dozvíte se nejen o jeho povolání, je totiž odborníkem na kapří návnady a dokonce má svou vlastní firmu, která je vyrábí, ale i o jeho osobním životě. Samozřejmě nemalé procento obsahu patří rybářským zážitkům a pocitům s tímto koníčkem, ba dokonce životním posláním, spojených.

Světlo světa spatřila kniha přímo ve firmě Lukáše Krásy LK Baits v roce 2014.

Nejen tuto poutavou knihu lze najít v našem internetovém obchodě. V nabídce máme také řadu DVD. Tak vám přejeme příjemné počtení a lovu zdar!

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR