Filip ČíhalSpolehlivý obchod
Kategorie

Jarní výprava na pískovnu - Miroslav Sidorjak

Naposledy nakoupili

Jaroslav Š. před 13 minutami
Giants Fishing Hlásič Bite Alarm TRS (12V Baterie) AKCE 1+1!
Milada B. před 14 minutami
NGT Taška QuickFish Green Carryall
Miloslav K. před 16 minutami
Mivardi Pouzdro na kaprové pruty CamoCODE 215
Jaroslav P. před 28 minutami
Giants Fishing Přístřešek Oval Umbrella 60
Vloženo 05.04.2012 - Autor: Martin Poslední
Jarní výprava na pískovnu - Miroslav Sidorjak

Zima konečně skončila a já se svým kamarádem už plný napětí co bude, vydáváme vstříc naší letošní první výpravě! Konec března po rozmrznutí ledu, to bude ten správný čas na náš lov.


Jarní výprava na pískovnu

Zima konečně skončila a já se svým kamarádem už plný napětí co bude, vydáváme vstříc naší letošní první výpravě! Konec března po rozmrznutí ledu, to bude ten správný čas na náš lov.
 
Za revír jsme si vybrali pískovnu „Štít“ v Chlumci nad Cidlinou. Po příjezdu na místo a zaplacení povolenek jsme objeli vodu a vybrali místo, které vyhovovalo nám oběma. 
 
 
Klidná voda, blízko zatopeným ostrůvkům a keřům. To bude to správné místo. 
První den voda vypadala hodně nadějně, echolot ukazoval teplotu vody krásných čtrnáct stupňů celsia, ryby byly v pohybu a tak s úsměvem na tváři vybalujeme vercajk. Vždyť to znáte, ta samá rutina jako vždy, prostě krásná makačka. První a druhý den se kromě pár pípnutí od potápek, nic nedělo. Třetí den se nám počasí začalo měnit k horšímu, začalo pršet a o dost se ochladilo.
 
 
Tak už jsem si říkal aspoň si tu odpočinem od práce a od všeho toho každodenního spěchu. Když v tom, mě z myšlenek vytrhává krátké pípnutí a poté, krásně pomalý, silný a táhlý tah. To nasvědčuje tomu, že o potápku nejde. Po záseku je mi jasné, že musím za rybou na vodu. Ta si to nekompromisně směřuje do keřů. Po zdolání jsem nevěřil svým očím, krásný zdravý lysec. Mladá ryba a zároveň má první letos, mi vyráží dech. Zabral na ledovou vanilku od LK BAITS, kterou mám s sebou snad vždy a kterou jsem připravoval celou zimu. Nádhera! Rychle ošetřit, zvážit, pár fotosnímků a šup zpátky do vody. Pak jsme čekali další tři dny a bohužel bez úspěchu. Za celý týden našeho pobytu se na této vodě chytly pouze dvě ryby.   
 
 
 
Počasí bylo stále horší a horší. Voda se hodně ochladila až na šest stupňů celsia, takže velká změna ale nic dobrého pro nás. Dovolená se nám už krátila, a tak jsme byli nuceni naší první výpravu ukončit. Kamarád Martin bohužel nechytil nic, až tedy na jednu potápku?.  Po cestě domů už plánujeme další nejbližší termín a těšíme se na naše další úlovky.
 
S pozdravem Miroslav Sidorjak
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


2018 Chyť a pusť· Technicky zajišťuje: Simplia s.r.o.· Design a UX: Petr Široký

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR

arrow banner-prepinani-kruh cart desktop-vyhledavani detail-kategorie-dalsi detail-video drobeckova-navigace-sipka hlavicka-kosik hlavicka-menu-sipka hlavicka-uzivatel kategorie-filtry-tahlo-vnitrek kategorie-filtry-vnitrek-posuvnik kategorie-filtry-zrusit kategorie-stitky-novinka-okraj kategorie-stitky-novinka-pozadi kategorie-stitky-sleva-okraj kategorie-stitky-sleva-pozadi kategorie-stitky-video-okraj kategorie-stitky-video-pozadi kategorie-zobrazit-dalsi kosik-hvezdicka kosik-kroky-sipka-velka kosik-minus kosik-plus kosik-zrusit mate-dotaz-mobil mate-dotaz-zeleny-vnitrek mobil-detail-dotaz mobil-detail-kalkulacka mobil-hlavicka-menu mobil-hlavicka-menu-sipka mobil-stitky-akce mobil-stitky-novinka mobil-stitky-sleva mobil-stitky-varianty objednavka-telefon oblibene-popruh-okraj oblibene-srdce paticka-mailing paticka-prodejna-email paticka-prodejna-telefon paticka-vyhody-darek paticka-vyhody-dnes-objednate paticka-vyhody-doprava paticka-vyhody-garance paticka-vyhody-prodejna paticka-vyhody-splatky paticka-youtube paticka-zaskrtnuti-male paticky-instagram prepinani-meny-zrusit rozbalovaci-menu-vyrobci rozbalovaci-menu-zbozi-v-akci sipka-mala-tucna sipka-mala-vpravo sipka-velka-dolu sipka-velka-vpravo skladem-zaskrtnuti splatky-displej splatky-kalkulacka truck user zoom