Zprávy od vody

V rubrice Zprávy od vody naleznete zajímavé reportáže, čtenářské úlovky a mnoho dalšího. Magazín Chyť a Pusť je zdrojem inspirace pro profesionály i nováčky. Chcete-li se pochlubit svými fotografiemi z rybaření, posílejte nám je prosím na e-mail info@chytapust.cz, nebo použijte jiné kontakty.

Nejnovější články:

08.11.2017 | Autor: Michal SamohýlLetošní osvědčená kombinace Gangster G2 + pop up pampeliška

Letošní osvědčená kombinace Gangster G2 + pop up pampeliška

Moje nejoblíbenější montáž na háček je umístění tzv."na panáčka". Jedna kulička potápivá a druhá plovoucí. Potápivou jsem si vybral Gangster G2 od firmy Mikbaits v průměru 20 mm. Toto boilie je určené k cílenému lovu velkých kaprů. Je velmi pevné, má slanou chuť a obsahuje 60% rybích mouček a více jak 10 % extraktů.

Přečíst celý článek »

28.09.2017 | Autor: Miro TomalaPár dní na Slovensku

Pár dní na Slovensku Přečíst celý článek »

20.09.2017 | Autor: Michal SamohýlExtrémní počasí = extrémní kaprařina

Extrémní počasí = extrémní kaprařina

Pomalu se blížil konec mé dovolené a já jsem se chystal na poslední noc na rybách na své milované vodě Orlíku. Parťák Patrik Smrt by měl také navečer dorazit a společně se půjdeme snad kapříkům podívat na kobylku. Věděli jsme, že by měli být někde nějaké bouřky a přívalové deště, ale to nás neodradilo. Osobně se bouřky nebojím, spíše mám strach, aby blesk neuhodil někde poblíž a nespadl na mě nějaký strom. Prostě jsme do toho šli s vidinou, že by měli před bouřkou a nebo po bouřce ryby jít.

Přečíst celý článek »

10.09.2017 | Autor: Carp team ČečelicePoslední výprava na sumce

Poslední výprava na sumce Přečíst celý článek »

01.09.2017 | Autor: Carp team ČečeliceVíkend u vody

Víkend u vody Přečíst celý článek »

22.08.2017 | Autor: Michal SamohýlDalší srpnová noc na Orlíku

Další srpnová noc na Orlíku

Tak mi konečně začala dovolená a rozhodl jsem se samozřejmě, že jí strávím u vody na Orlické údolní nádrži. Na lovném místě už jsem letos nějaké kapry chytil a zdá se, že místo spolehlivě navštěvují. Voda na Orlíku má kolem 24 stupňů celsia a proto se podaří kapra dostat na háček spíše v noci, nebo v časných ranních hodinách. Také se v srpnu, jako každým rokem zazelenala, ale rybám to nějak podstatně nevadí.

Přečíst celý článek »

18.08.2017 | Autor: Carp team ČečeliceVýprava na pískovnu

Výprava na pískovnu Přečíst celý článek »

12.08.2017 | Autor: Carp team ČečeliceS přítelkyní u vody

S přítelkyní u vody Přečíst celý článek »

19.07.2017 | Autor: Michal SamohýlDvě noci na Orlíku

Dvě noci na Orlíku

Naplánoval jsem si pobyt u vody na dvě noci na údolní nádrži Orlík. Vydal jsem se opět na své oblíbené místo do jedné zátoky. Na jednu noc mi dělala společnost přítelkyně Martina a na druhou noc jí vystřídá kamarád Víťa Šitner, s kterým jsem před lety už na ryby z Orlíka jezdil. Před 14 dny jsem tady ulovil kapra 70 cm a 6,5 kg a přál jsem si tuto hranici opět posunout. Den před výpravou jsem si zajel místo ještě nakrmit kukuřicí, řepkou a boiliem zalitém v lososovém oleji. Lososový olej používám s oblibou do teplejší vody. Na sonaru voda ukazovala 23 stupňů celsia.

Přečíst celý článek »

06.07.2017 | Autor: Carp team ČečeliceNoc sumců

Noc sumců Přečíst celý článek »

22.06.2017 | Autor: Michal SamohýlPrvní letošní noc na rybách

První letošní noc na rybách

Tak jsme se konečně dočkali. Na údolní nádrži Orlík začla sezóna na dravce. S tím je spojen lov ryb nonstop. Naplánoval jsem si první letošní noc na rybách. Naplánoval jsem si lov týden po zahájení dravců,protože jsem se chtěl vyhnout počátečnímu náletu nedočkavých rybářů. Přes den bylo celkem dost teplo (kolem 30 stupňů) a foukal výborný západní vítr. Dorazil jsem konečně na místo v jedné zátoce, které si od jara pravidelně vnadím kukuřicí a boiliesem.

Přečíst celý článek »

12.06.2017 | Autor: Carp team ČečeliceVíkendová výprava na Labe

Víkendová výprava na Labe Přečíst celý článek »

31.05.2017 | Autor: Carp team ČečeliceKvětnová výprava na svazovku

Květnová výprava na svazovku Přečíst celý článek »

03.05.2017 | Autor: Michal SamohýlKrátká jarní kapří vycházka na rybník

Krátká jarní kapří vycházka na rybník

Na začátku dubna jsem se vydal na jeden rybník poblíž mého bydliště. Je zde více než slušná kapří obsádka, tak jsem chtěl zkusit, jestli už jsou kapříci po zimě při chuti. Rybník je celkem mělký s největší hloubkou kolem 2 metrů a na většině rybníka je bahnité dno.

Přečíst celý článek »

19.03.2017 | Autor: Carp team ČečeliceZahájení na řece

Zahájení na řece Přečíst celý článek »
| 1  2  3  4  12 | 1 / 12