Jakub KučeraVždy rád poradím
Kategorie

Letošní druhá výprava na Labe - Čermi

Naposledy nakoupili

Petr Z. před více jak hodinou
Awa-S Vlasec ujímaný Ion Power Fluorine Taper Leaders 10x15m
Miroslav K. před více jak hodinou
Easy Fishing PVA punčocha ELASTIC FINE 40mm komplet v tubě 7m
Pavel Š. před více jak hodinou
NGT Naviják Carp Runner MAX60 1+1 ZDARMA!
Vloženo 13.06.2010 - Autor: Martin Poslední
Letošní druhá výprava na Labe - Čermi

Termín byl dán už týdny předem. Nemohl jsem se dočkat. Počasí mě však stále zrazovalo. Nakonec jsem vyrazil, po důsledném sledování průtoku vody. Letošní druhá výprava na Labe přinesla dva pěkné šupíky.


Termín byl dán už týdny předem. Nemohl jsem se dočkat. Počasí mě však stále zrazovalo. Nakonec jsem vyrazil, po důsledném sledování průtoku vody.

Když jsem však uviděl hladinu řeky v blízkosti mého oblíbeného místa, byl jsem velmi zaskočen a zklamán. Nedával jsem si naději na záběr velké ryby, o které jsem celou zimu snil. Měl jsem ale v rukávu náhradní plán. Našel jsem si místo nad zdymadly, kde se průtok zpomaluje. 

Okamžitě po přistání, jsem zakrmil 5kg boilies a pelety, nahodil a zabivakoval. Dlouho,dlouho jsem čekal na pííííp svého Carpsonderu.....ten však nezapípal ani po dvou dnech a nocích. Zakrmil jsem tedy znovu svá místa větší dávkou boilie a peletami.

 
Po třetí noci ráno v 5,30 mě instinkt probudil s tím, že bych měl přehodit a ještě dokrmit. Šel jsem se ještě do bivaku natáhnout....

Píííííííííííííííííí je to tady!!!! Je 7h ráno 20.5.2010 a mě z polospánku vytrhne tak krásný zvuk mého příposlechu. Je tam!!!... a bojuje jako lev...po 10minutovém přetahování dostávám do podběráku a poté na podložku 14ti kilového šupináče. Přesně 14,60kg a 81cm.

"Ještě pár fotek chlapáku a jdeš zpátky do Labíčka." To jsme my vyznavači "CHYŤ A PUST"

To však není konec. Po pěti hodinách na to, přišel záběr na ten samý prut s dalším Labským bojovníkem...

opět šupi... 11,40kg, 80cm. Nádhera....a spokojenost na obou stranách

Tímto bych chtěl poděkovat Jardovi Kučerovi a týmu CHYŤ A PUSŤ, za podporu a možnost prožití těchto neuvěřitelných zážitků.

Specilalista pro říční rybolov 
Čermi

 

Komentáře ke článku (0)

Přidat příspěvek

Zatím žádné názory


2018 Chyť a pusť· Technicky zajišťuje: Simplia s.r.o.· Design a UX: Petr Široký

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR

arrow banner-prepinani-kruh cart desktop-vyhledavani detail-kategorie-dalsi detail-video drobeckova-navigace-sipka hlavicka-kosik hlavicka-menu-sipka hlavicka-uzivatel kategorie-filtry-tahlo-vnitrek kategorie-filtry-vnitrek-posuvnik kategorie-filtry-zrusit kategorie-stitky-novinka-okraj kategorie-stitky-novinka-pozadi kategorie-stitky-sleva-okraj kategorie-stitky-sleva-pozadi kategorie-stitky-video-okraj kategorie-stitky-video-pozadi kategorie-zobrazit-dalsi kosik-hvezdicka kosik-kroky-sipka-velka kosik-minus kosik-plus kosik-zrusit mate-dotaz-mobil mate-dotaz-zeleny-vnitrek mobil-detail-dotaz mobil-detail-kalkulacka mobil-hlavicka-menu mobil-hlavicka-menu-sipka mobil-stitky-akce mobil-stitky-novinka mobil-stitky-sleva mobil-stitky-varianty objednavka-telefon oblibene-popruh-okraj oblibene-srdce paticka-mailing paticka-prodejna-email paticka-prodejna-telefon paticka-vyhody-darek paticka-vyhody-dnes-objednate paticka-vyhody-doprava paticka-vyhody-garance paticka-vyhody-prodejna paticka-vyhody-splatky paticka-youtube paticka-zaskrtnuti-male paticky-instagram prepinani-meny-zrusit rozbalovaci-menu-vyrobci rozbalovaci-menu-zbozi-v-akci sipka-mala-tucna sipka-mala-vpravo sipka-velka-dolu sipka-velka-vpravo skladem-zaskrtnuti splatky-displej splatky-kalkulacka truck user zoom