Zprávy od vody

Robin Red pelety s dírou 12mm, určené pro lov na feeder.

Tak tyhle ty pelety od firmy Chyť a Pusť jsem já osobně viděl úplně poprvé. Jedná se o pelety s velmi podobným složením jako klasické halibutky, jen s tím rozdílem, že je do nich přidaná další složka. A tou je nám všem dobře známý Robin Red.

11.01.2014 5 minut čtení

Robin Red pelety s dírou 12mm, určené pro lov na feeder.

Tak tyhle ty pelety od firmy Chyť a Pusť jsem já osobně viděl úplně poprvé. Jedná se o pelety s velmi podobným složením jako klasické halibutky, jen s tím rozdílem, že je do nich přidaná další složka. A tou je nám všem dobře známý Robin Red.

Zvláštní, leč inovativní myšlenka, která má podle mne možnost se velice rychle uchytit, a to nejen při velkých krmných kampaních, ale právě jako chytací materiál. Vždyť Robin Red byl jednou z prvních chutí nebo chcete-li esencí, která se používala při výrobě prvních druhů boilié. Tak proč by to nemělo fungovat i zde. A i tomto případě se musí nechat, že jednou z předností těchto pelet je jejich druhová rozmanitost. Opět, stejně jako tomu bylo u halibutek, se vyrábějí v balení po 150 gramech a velikostech od 8 do 15 mm a jsou uzavřené v perfektních krabičkách, což usnadňuje jejich skladování. Co se týče ceny, je trochu vyšší, než je tomu u předešlého výrobku (34,- Kč), ale i tak si myslím, že je velice dobrá.

 

Chuť:

I tenhle materiál na první ochutnání chutná stejně jako klasická halibutka. Ovšem pouze do chvíle, nežli jí rozkousnete. Poté ucítíte sílu, kterou těmto peletám dodává právě příměs Robin Redu. Jsou prostě pálivé a to, jak známo, mají kapři rádi. Jinak, stejně jako je tomu je u předešlého výrobku, chutnají po šprotech a jejich vůně lehce připomíná vůni fermeže. Tyhlety pelety jsou založené na téže směsi jako halibutky, tj. na rybích moučkách, popelu a oleji, k nimž je přidána ona magická přísada Robin Red. A stejně jako je tomu u halibutek, budou i pelety Robin Red od firmy Chyť a pusť rybám určitě chutnat.

A mé hodnocení na závěr:

A i zde musím konstatovat, že Robin Red pelety s dírou od firmy Chyť a pusť jsou po všech stránkách velice zajímavým výrobkem určeným pro lov ryb. Jak už jsem zmiňoval v předchozích řádcích, jejich nespornou výhodou je jednak různá velikost balení, v kterém se dají koupit, a pak i velikost, v jaké se vyrábějí. Určitě je můžete použít zavěšené pod háčkem na lov kaprů, pro lov jeseterů na položenou nebo v menším provedení pro lov na feeder. A i zde ještě jedna velice důležitá informace na závěr. Přestože jsou tyhle pelety krásně napuštěné rybím olejem, rozhodně se v něm nekoupou. A tím pádem se ani vy nemusíte bát toho, že se vždy při rozdělání krabičky tímto olejem polijete. A ještě jedna drobnost na závěr. Velikost těchto pelet, vám umožní je přidávat do směsy, kterou budete plnit třeby i PVA punčošky. Což já osobně beru jako velmi významné plus. Prostě i zde musím uznat, že je to další dobrý nápad z dílny firmy Chyť a pusť.

S pozdravem, Slávek FreeCarp.

 

Informace od výrobce:

Robin Red peleta original carp je sestavena na ty nejprochytávanější vody a nejmazanější kapry, s jakými se kde můžete setkat. Je zde přidáno větší % samotného Robin redu a Robin red oilu.

U nás máte 100% jistotu, že vždy koupíte čerstvé pelety.

Pelety si necháváme vyrábět dle našich receptur. Výrobek byl dlouhodobě testován na tuzemských i zahraničních svazových revírech s našimi testery i řadovými rybáři s velmi dobrými výsledky.

Vyrobeno dle originální receptury.
Doba rozpustnosti závisí na teplotě vody. Tyto pelety jsou určeny pro použití ve vodě s teplotou nad 10 °C. Svým složením zajišťují vysokou výživnou hodnotu a vyznačují se rychlou účinností. Pelety jsou vhodné k dlouhodobému vnadění, rovněž se mohou použít jako nástraha, místo a nebo v kombinaci s boiliesem.

Výborně se uplatní v proudu, kde výrazně prodlouží aktuálnost nakrmeného místa. Doporučujeme k peletám zakoupit peletové zarážky.

Složení:

NL-látky 46%, uhlohydráty24%, Robin red olej 6%, robin red 7%, karophyl red koncentrát 1%, laktoza 10%, sojový protein 8%, sladidlo, vitamíny, minerály, aminokyseliny, popel, vlhkost max 8%

Určení: Určeno jako nástraha a návnada k lovu ryb. POUZE PRO RYBY.

"Tyto pelety začala používat větší část rybářů hlavně proto, že se na ně dá ve velmi krátkém čase nachytat spoustu pěkných kaprovitých ryb. 
Dnes už je plno rybářů, kteří prostě nemají čas vysedávat dlouhé hodiny u vody, ale spíše si rádi zajdou jen na pár hodin k vodě, jen tak si zarelaxovat, ale proč si u těch to chvilek i pěkně nezachytat? K tomuto účelu slouží právě tato robin red peleta - je to jednoduché, stačí dát na vlas jednu peletu a k tomu doporučujeme dát do PVA menší peletky.

Takto když dostanete tuto montáž na vaše místo tak vám garantujeme, že když tam ten kapr je tak, to tam prostě nenechá a je jedno jestli je večer, odpoledne nebo ráno.

Použití jak na řece, tak na stojaté vodě. Tyto pelety fungují okamžitě i bez předkrmování. 
Kdo nevyzkouší, neuvěří. Všem rybářům, kteří si chtějí rybařinu prostě užít i na pár hodin jen doporučujeme."

Cena: 34,- Kč

Více na : http://www.chytapust.cz/Pelety/Chyt-a-pust-Pelety-Robin-Red-original-carp-s-dirou-150g

Komentáře ke článku (0)

Zatím žádné názory

Další články ze sekce

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR