Mivardi Boilies Rapid Champion Platinum Crazy Liver

Sleva 76%
Sleva 76%
Jestliže hledáte nástrahu bez kompromisů, zvolte Rapid Champion Platinum. Jsou v něm použity nejlepší dostupné ingredience.
  • 399 Kč od 94 Kč
  • 91 Kč po přihlášení
Skladem více ks
24. 01. 2022 u Vás
5 variant
  • 5 variant k dispozici
+ -
Mivardi

"Vše pro úspěšnou přívlač"- Chyť a pusť spining team

5 variant k dispozici

Popis produktu

Jestliže hledáte nástrahu bez kompromisů, zvolte Rapid Champion Platinum. Jsou v něm použity nejlepší dostupné ingredience. Je předurčeno k lovu těch nejmazanějších kaprů, kteří se naučili rozlišovat kvalitu od kvantity. Maximální množství sypkých složek je před výrobou extrudováno. Toto boilies obsahuje velké množství kvalitních tekutých potrav včetně nových vynikajících esencí "Made in UK" a esenciálních olejů. Použití R-FACTORu zajišťuje dokonalou stabilizaci a mimořádně šetrnou konzervaci. Optimální konzistence a tvrdost umožňuje velkou výdrž po nastražení (až 24hod). Vysušením lze dále zvýšit jeho výdrž a odolnost vůči bílým rybám.

Crazy Liver

Neokoukané, účinné, selektivní a především maximálně játrové. To je nové boilies Crazy Liver, vyrobené s vysokým podílem suchých i tekutých játrových extraktů a s přídavkem čerstvých vepřových jater. Celkové aroma citlivě dokresuje kvalitní játrová esence Made in UK.

Parametry

Balení 950g, 180g

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR