28. 06.

41 990 Kč

Deeper Zavážecí loď QUEST

Garantujeme nejnižší cenu zboží Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Chci lepší cenu

video novinka Doprava zdarma

Bylo načase postavit se výzvě a udělat něco většího. A to doslova. Využít naše zkušenosti se sonarovou technologií a také udělat něco, co jsme ještě nedělali - zavážecí loďku. Takovou, která je připravena k akci.

Celý popisek

 • 41 990 Kč

U dodavatele, očekáváme 28. 06. kdy bude zboží u Vás?

+ -

Na zboží se nevztahují žádné další slevy.

 • Kód: JI1447
 • Výrobce: Deeper
Deeper
Deeper Zavážecí loď QUEST

Deeper Zavážecí loď QUEST

28. 06.

41 990 Kč

+ -
 • Bylo načase postavit se výzvě a udělat něco většího. A to doslova. Využít naše zkušenosti se sonarovou technologií a také udělat něco, co jsme ještě nedělali - zavážecí loďku. Takovou, která je připravena k akci. Špičková, ale přitom snadno ovladatelná a za rozumnou cenu vzhledem k tomu, co všechno umí. A její parádní vzhled taky není špatný.

  PROČ DEEPER QUEST? 

  Hotová zavážecí lodička vyvinutá ve vlastní režii, navržená pro dokonalý zážitek z lovu kaprů. Prohledejte vody a dopravte návnadu na určené místo. Ale to je jen podstata. Je nabitá úžasnými funkcemi, které ocení každý rybář. 

  NEUVĚŘITELNÝ DOSAH A VÝDRŽ BATERIE
  Odhalte obrovské možnosti díky 400metrovému dosahu sonaru i zavážecí lodičkyi. Deeper Quest bude pracovat až 9 hodin a díky rychlému nabíjení se rychle nabije za pouhé 3 hodiny. Plně se nabije za 4 hodiny. Li-Ion baterie je snadno vyměnitelná, takže nebudete muset dlouho čekat, než budete moci Deeper Quest znovu použít.

  SYSTÉM AUTOPILOTA S VESTAVĚNÝM GPS
  Automaticky skenuje oblast a vytváří batymetrické mapy nebo nastavuje vícebodovou trasu, zatímco nastavujete zbytek vybavení a připravujete návnadu nebo jen tak relaxujete. Přesnost GPS je 1 m. Pošlete Deeper Quest na určité místo, aby vypustil až 2 kg / 3 l návnady a vrátil se zpět.

  VÝKONNÝ, ALE TICHÝ
  Deeper Quest má 2 elektromotory BLDC, které mají pořádný výkon a dosahují rychlosti 3 km/h. Výkonné, efektivní, odolné a při pomalé jízdě tiché.

  Má černou barvu a 2 přední a 4 zadní světla, takže Deeper Quest bude snadno rozpoznatelný i za špatných světelných podmínek. Dodává se také s velkým stylovým batohem, do kterého se vejde nejen člun s návnadou, ale i veškeré příslušenství a další věci.

  CHIRP SONAR MODUL SE 3 FREKVENCEMI PAPRSKU
  Prohledávejte vody pomocí sondy Deeper Quest a objevte místa, kde se ryby ukrývají rychleji. Prozkoumejte větší oblast pomocí širokoúhlého paprsku 47° (100 kHz), podívejte se blíže pomocí středního paprsku 20° (240 kHz) a přibližte se ke konkrétním bodům pomocí úzkoúhlého paprsku 7° (675 kHz).

  CO JE CHIRP?
  Tradiční sonar vysílá vždy jeden frekvenční impuls. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse) vysílá nepřetržitý tok frekvencí od nízkých po vysoké. Díky tomu jsou údaje sonaru mnohem jasnější a mají vyšší rozlišení ve srovnání s tradičními sonary.

  NEUVĚŘITELNÁ SEPARACE CÍLŮ
  Sonar má odstup od cíle 1 cm, takže budete moci snadno určit cílové druhy, i když se nacházejí mezi hejnem ryb. 

  PŘESNOST V EXTRÉMNÍCH HLOUBKÁCH
  Díky sonaru CHIRP je rušení a šum na hladině minimální, takže můžete očekávat přesné údaje sonaru ve velmi mělké vodě a lokalizovat ryby dokážete už 15 cm od hladiny. V opačném extrému budete schopni rozlišit ryby ve vodě hluboké až 100 m.

  DÁLKOVÝ OVLADAČ
  Černý poloprůhledný ovladač Wi-Fi 2,4 GHz. Ovladač Deeper Quest vydrží až 12 hodin, než jej budete muset znovu nabít. Můžete jej rychle nabít na 80 % za 1 hodinu nebo plně nabít za 2 hodiny. Ovladač váží pouhých 140 g.

  UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÁ APLIKACE

  Ovládejte Deeper Quest pomocí telefonu s aplikací Fish DeeperTM. Vytvořte si vlastní hloubkové mapy a získejte přístup ke všem svým skenům, mapám, bodům zájmu, fotografiím a poznámkám v aplikaci a na webové platformě. Zobrazte si ryby, vegetaci, strukturu dna, obrysy, tvrdost a konzistenci. Aplikace Fish DeeperTM obsahuje teplotu a hloubku vody, různé barevné palety pro zobrazení, volitelné ikony, nastavení citlivosti sonaru, ovládání autopilota a další funkce.

  FISH DEEPER PREMIUM
  Prozkoumejte globální batymetrické mapy pomocí aplikace Fish DeeperTM Premium. Získejte ZDARMA tříměsíční předplatné s aplikací Deeper Quest. maps.fishdeeper.com

  UVNITŘ KRABICE  

  Deeper Quest zavážecí loďka - Pevný zelený batoh - Pláštěnka na batoh  - Bezpečnostní pouzdro na telefon/tablet - Čistící ručník - Dálkový ovladač - Pouzdro na dálkový ovladač - Kulová hlava - Držák telefonu - Řemínek na krk dálkového ovladače - Nabíjecí adaptér - Nabíječka USB-C 65W - Nabíjecí kabel USB-C - Magnetický nabíjecí kabel 2x  - Náhradní vrtule - Náhradní klíče k rukojeti - 2x náhradní anténa - 2x čisticí kartáček - Měkké pouzdro na kolečkách - 2x Li-Ion baterie - Stručná příručka - Bezpečnost a předpisy

  2 ROKY ZÁRUKA VÝROBCE
  Zaručujeme, že Deeper Quest bude fungovat tak, jak má. A pokud ne, postaráme se o to.

  POUZE KVALITA
  Vyrobeno z vysoce odolného plastu ABS s vodotěsným silikonovým těsněním, které chrání komponenty uvnitř, při teplotách od 0 °C do 40 °C.

   

 • Jaroslav 23.02. 09:52:56

  Kolik stoji náhradní baterie a kde se dá sehnat dekuji za odpověď Křišťan

  Tomáš 27.02. 06:59:56

  Dobrý den, Jaroslave. Náhradní baterie by se dle informací od dodavatele měla objevit krátce po naskladnění zavážecí lodě. Což by mělo být v průběhu května/června. Cena zatím není známá. Pěkný den, tým Chyť a pusť.

  Nenašli jste odpověď? Zeptejte se, v pracovní den odpovíme do 24 hodin.

  Zeptat se odborníka

Projděte si celou nabídku.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR