Nástrahy, krmení Nástrahy, krmení

Pop-up boilies (plovoucí boilies)

Zvýrazněná nebo jakkoli odlišená nástraha může být velká výhoda. Různobarevné a pestře ochucené plovoucí boilies je pro ryby velmi atraktivní. Prověřené pop-up boilies od značek jako je LK Baits se nedrobí při propichování jehlou a vydrží na hladině i 2 a více dní.

K dispozici je také velká nabídka trvanlivých boilies.

Zobrazit více

Cena

Plovoucí boilies - všestranná nástraha pro různé situace

Pop-up boilies se staly nepostradatelnou součástí výbavy moderních kaprařů. Nabízí řadu výhod, které je předurčují k dosažení úspěchu v rozmanitých situacích:

  • Zvýšená viditelnost - na rozdíl od potápivých boilies, které spočívají na dně, se pop-up boilies vznáší ve vodním sloupci. To je činí lépe viditelnými pro kapry, i v zakalené vodě nebo za slabého osvětlení, čímž se zvyšuje šance na záběr.
  • Prezentace mimo dno - v rybnících s bahnitým dnem hrozí, že se potápivé boilies zaboří do bahna a kapři ho tak nenajdou. Plovoucí boilies tuto překážku elegantně překonává a prezentuje se atraktivně i v bahnitém prostředí.
  • Všestranné použití - pop-up boilies lze používat samostatně, nastražené na vlasu nad háčkem, nebo v kombinaci s potápivým boilies na kaprových montážích typu panáček či snowman. 
  • Selektivní lov - díky svým plovoucím vlastnostem umožňuje pop-up boilies cílit na kapry krmící se ve středních a horních vrstvách vodního sloupce, čímž se otevírají možnosti další lovu.
  • Efektivita záběrů - plovoucí boilies má tu tendenci, že se při záběru lépe "vyrovná" v kapří tlamě, čímž se snižuje riziko ztráty ryby.
  • Přizpůsobitelné vlastnosti - pop-up boilies se vyrábí v široké škále příchutí, barev a velikostí, takže si každý kaprař může vybrat variantu ideální pro dané podmínky a cílové ryby.

Ať už lovíte na divokých vodách nebo na soukromých revírech, pop-up boilies představuje cenný nástroj pro dosažení značných úspěchů v moderní kaprařině. Díky své všestrannosti a atraktivitě pro ryby se tato plovoucí nástraha stává nepostradatelnou součástí výbavy každého moderního kapraře.

3 tipy pro použití pop-up boilies

  1. Experimentujte s různými příchutěmi a barvami, abyste zjistili, co nejlépe funguje na daném revíru.
  2. Velikost pop-up boilies volte v závislosti na velikosti cílových ryb.
  3. Plovoucí pop-up boilies můžete kombinovat s dipy, esencemi a boostery pro zvýšení jejich atraktivity.

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR