Tipy na vánoční dárky Vánoční nabídka

Delphin Pouzdro na prut Carp Misia 390-3

sleva 10 %
sleva 10 %

Po enormním úspěchu série Porta je zde navíc i její jednokomorové rozšíření v sérii Misia. Pouzdra Delphin MISIA zachovávají vše, co proslavilo sérii Porta.

Garantujeme doručení do Vánoc.

Nevyhovující vánoční dárky můžete vyměnit do 31. ledna 2023.

  • 845 Kč 761 Kč
  • 738 Kč po přihlášení
Skladem více ks
odešleme ještě dnes!
+ -
Delphin
  • Kód: 430408150
  • Výrobce: Delphin

Po enormním úspěchu série Porta je zde navíc i její jednokomorové rozšíření v sérii Misia. Pouzdra Delphin MISIA zachovávají vše, co proslavilo sérii Porta. Bezchybné zpracování, odolné zipy a dokonalá ochrana vašeho rybářského náčiní uvnitř. Pouzdra jsou kompletně polstrovaná a vaše vybavení v nich bude jako v bavlnce.
Každé pouzdro série MISIA je navrženo tak, aby se do něj s dostatečnou rezervou vešel jeden prut spolu s osazeným navijákem. Dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav, včetně těch s očky velikosti 50mm!

Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným, nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem, či dokonce do louže. Lehké zipy s kovovým běžcem, komfortní rukojeť či pás pro zavěšení pouzdra na rameno dotvářejí vysoce praktické využití tohoto pouzdra.

Technické parametry:
  • Určeno pro: Třídílný 390cm dlouhý prut s navijákem
  • Celková délka: 150cm
Délka pouzdra na pruty 150cm
Počet komor Jednokomorové

Délka pouzdra na pruty 150cm
Počet komor Jednokomorové

Nakupujete mimo ČR? Přepnout měnu do EUR