5 nejlepších českých rybářských diskuzních fór

Vloženo 12.05.2014 - Autor: Jaroslav Kučera

5 nejlepších českých rybářských diskuzních fór

Vášni s názvem „rybaření“ propadá rok od roku stále více obyvatel ČR. Český rybářský svaz registroval na konci roku 2013 takřka 240 000 členů. A to rozhodně není zanedbatelné číslo. Nutno podotknout, že se stále bavíme pouze o registrovaných rybářích. Těch, kteří si jedou „nahodit“ jednou za týden či měsíc jen tak pro zábavu, je ještě mnohonásobně víc. A jelikož rybářská sezóna nedávno začala, také na nejrůznějších internetových fórech se to začalo hemžit příspěvky, dotazy, ale i praktickými radami a prvotními úspěchy. Právě proto jsme pro vás vybrali 5 nejlepších rybářských fór, do kterých můžete přispět svou „troškou do mlýna“ nebo si nechat poradit od zkušených rybářských matadorů.


Chytej.cz

Motem stránky chytej.cz je výrok „blíže k rybám“, který přibližuje celý koncept tohoto rybářského portálu. Kromě celé spousty základních informací o rybaření i praktických zmínkách o jednotlivých rybářských revírech je součástí stránek také přehledné fórum, na kterém to opravdu žije. Pro snadnější přehled je možno fórum filtrovat dle kategorií, aktuálnosti, počtu odpovědí, čtenosti, popularity nebo doposud nezodpovězených otázek. Další praktickou vychytávkou fóra je možnost vyhledání konkrétního dotazu nebo klíčového slova. Rybářské fórum chytej.cz velmi mile překvapí všechny, kdo prahnou po informacích, ale i zábavě, úspěších a zkušenostech ostatních.

Chytej.cz

MRK.cz

Také v rámci tohoto fóra se můžete dozvědět mnoho nového. Řešit zde můžete aktuální rybářské otázky, návnady, revíry nebo diskutovat v rámci regionálních diskuzí, případně se chlubit svými dosavadními úspěchy. Také toto diskuzní fórum disponuje několika vyhledávacími nástroji pro snadnější orientaci a vyhledání konkrétního tématu, dotazu nebo klíčové fráze. 

MRK.cz

Carpfishing.cz

Na rybářském fóru, chcete-li rybářské diskuzi carpfishing.cz, je opravdu živo! Chcete-li vyřešit nějaký ten problém s lovem kaprovitých ryb, nástrahami, či rybářským vybavením nebo se jednoduše pochlubit svými úlovky či zážitky z cest, je pro vás toto fórum doslova jako stvořené. Diskuze je rozdělená do několika sekcí pro snadnější orientaci a přehlednost. Vyhledávací nástroje jako u výše uvedených fór zde ale nečekejte. Tuto menší nedokonalost si však fórum carpfishing.cz kompenzuje značnou popularitou a množstvím rybářů, kteří k jednotlivým tématům připojují své poznámky a věcné poznatky.

Carpfishing

Zoufalirybari.cz

Toto fórum není určeno pouze zoufalým rybářům, ale také všem, kteří se o tento sport a koníček zajímají. Fórum nepatří mezi ty nejživější, ale pár rad, rybářských vtipů, ale i praktických informací zde samozřejmě naleznete. V rámci jednotlivých témat ihned vidíte, kolik odpovědí se u daného problému sešlo i to, kdo byl posledním diskutujícím. 

Zoufalí rybáři

Rybolovnorsko.com

Na konci tohoto přehledu těch nejlepších rybářských fór záměrně zařazujeme také tento specifický web, jehož ústředním tématem je lov ryb v Norsku. Pokud se o tuto sportovní aktivitu doposud nezajímáte, nic vám nebrání v tom, něco si o této nádherné zemi a jejich rybářských podmínkách přečíst nebo se zařadit k ostatním diskutujícím, kteří na zdejším fóru řeší spoustu aktuálních otázek i rybářských problémů. Fórum je rozděleno do několika sekcí (rybářská výbava, rekordy, kuchařka, okénko kutilů, volný pokec…), u kterých ihned vidíte počet dotazů a odpovědí i poslední příspěvek a jeho autora.

Rybolov Norsko

Věříme, že vám tato rybářská fóra pomohou při zodpovězení nejrůznějších otázek týkajících se lovu ryb či vybavení nebo vás propojí se stejně nadšenými rybáři, jako jste vy sami!Galerie


Komentáře ke článku (0)


Přidat příspěvek

Zatím žádné názory